Bytové doplňky inspirované severem

Stojací lampa

Skandinavie vyvolá v každém pocit chladu, dlouhé zimy, zkrátka drsný sever. Ovšem Skandinávie není pouze nevlídná zima, není to ani hokej nebo další populární sporty, nejsou to ani známá a oblíbená auta.

Severské země mají totiž tradici i v bytovém designu, ve výrobě nábytku a bytových doplňků. Na našem trhu se můžete setkat s množstvím bytových nebo koupelnových doplňků, které si již dávno našly cestu ke všem zákazníkům.

Dovozci importují do našich obchodů kvalitní výrobky těch nejlepších výrobců a těch nejlepších skandinávských značek. Internetové obchody se pak zaměřují především na nábytek a bytové doplňky.

Designové bytové doplňky

Designové bytové doplňky jsou na trhu k dostání hlavně v kombinaci ocele, skla a kvalitních skandinávských dřev. Převládající barvy jsou bílá, černá, šedá, krémová, ale i tlumeně modrá. Jedná se vesměs o velmi kvalitní produkty určené hlavně pro náročné zákazníky, kteří preferují kvalitu, čistý design, originalitu a odlišnost.

Mezi velice žádané bytové doplňky patří i různé designové lampy, které jsou nejen praktické, ale svým neotřelým vzhledem zároveň dotvářejí celkový interiér.

Designová stojací lampa
Designová stojací lampa

Doplňky do koupelny

Skandinávské doplňky do koupelny patří k tomu nejlepšímu, co lze na českém trhu pořídit – jednotlivé prvky i koupelnové celky představují špičku designu v oblasti koupelnového designu. Výrobci neustále hledají novou inspiraci a představy svých předních tvůrců ihned promítají do produktů.

Severské doplňky do koupelny jsou plné elegance, která se snoubí s funkčností a vhodně i atraktivně tak doplní každou koupelnu. Mnohdy mají až industriální nádech, což ještě podtrhuje jejich eleganci, dokonalost a originalitu. Na trhu jsou k dispozici rozličné koupelnové doplňky jako jsou zrcadla, kelímky na kartáčky na zuby, zásobníky a dávkovače tekutého mýdla, věšáky na ručníky a celou řadu dalších doplňků inspirovaných skandinávským stylem.

Netradiční koš na prádlo
Netradiční koš na prádlo

Bytové doplňky inspirované severem vás uchvátí dokonalým provedením, špičkovou kvalitou a vkusně doplní váš byt i vaši koupelnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.