Chystáte už svůj bazén na koupací sezónu 2014?

Na každém kroku nás obklopuje zima a tak si o teple a letním slunci zatím můžeme nechat jen zdát. Můžete však začít přemýšlet o létě a začít plánovat. Plánování vám zvedne náladu a přivede vás na jiné myšlenky. S létem se neodmyslitelně pojí koupání a bazény.

Máte už svůj zahradní bazén, u kterého si v létě užíváte odpočinek a relaxaci? Jestliže ne, rozhodně byste o jeho pořízení měli uvažovat. Právě teď je na to nejlepší období. V případě, že už bazén máte, jistě by bylo dobré přemýšlet o tom, jak jej můžete vylepšit, aby vám sloužil ještě lépe. Je váš bazén již zastřešený? Ne? Zastřešení bazénů má ale mnoho výhod!

Zastřešení bazénů v prvé řadě ochrání váš bazén před nečistotami a spadaným listím. Je otravné každou chvíli vylovovat z bazénu napadané smetí. Když si bazén necháte zastřešit, nebudete muset tyto problémy již nikdy řešit. Voda v bazénu také zůstane teplejší a čistější. Velkou výhodou také je možnost prodloužení koupací sezóny.

Vybírat můžete z mnoha druhů a typů bazénového zastřešení. Neváhejte se poradit s odborníky. Žádný bazén se rozhodně neobejde bez bazénového příslušenství. Jestliže plánujete na další koupací sezónu zakoupit novou bazénovou filtraci, bazénovou chemii nebo bazénový vysavač, tak je právě teď ten pravý čas pořídit veškeré bazénové příslušenství za skvělé posezónní ceny.

Velký výběr nejen bazénového příslušenství nabízí společnost Albixon. V nabídce najdete mimo jiné bazénová světla, bazénové vysavače, led osvětlení, bazénové trysky a filtrace, tepelná čerpadla, atd. Více informací a katalog produktů naleznete na internetové adrese www.albixon.cz/bazenove-prislusenstvi/. V nabídce jsou jen ty nejkvalitnější výrobky. Naplánujte si novou koupací sezónu podle svých představ již nyní. Společnost Albixon je jedničkou mezi českými prodejci bazénů a bazénových příslušenství.

Tags: , , , , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to Top ↑

  • Vybíráte nové bydlení? Pak vám doporučujeme si prohlédnout dokončené developerské projekty Praha od firmy Sekyragroup!
    Vybíráte nové rodinné bydlení v Praze? Developer FINEP nabízí prodej domů v Praze za výhodné ceny!
    Stavíte nebo rekonstruujete? Pokud budete potřebovat rychle přistavit kontejner, využijte firmu Siegl kontejnery.
    Kvalitní posuvné interiérové dveře vám ušetří prostor v místnosti a můžete si je nechat vyrobit přesně na míru, dle vašeho přání!


  • Doporučujeme