Energetická kancelář vám pomůže ušetřit

Společnost, jejíchž služeb využilo v dnešní době již přes 250 000 spokojených zákazníků, nabízí každému účast v jejich energetické soutěži, která přináší zákazníkům ty nejvýhodnější ceny od těch nejprověřenějších dodavatelů. Účast v soutěži je naprosto bezplatná a jak již bylo zmíněno, může jí využít každý.

O co v soutěži jde. Každý účastník z řad zákazníků je v soutěži braný jako cena pro toho dodavatele, který mu dokáže nabídnout tu naprosto nejnižší cenu. Z 80 % případů získává zákazník cenu nižší, a to často až o 30% než byla cena původního dodavatele.

Možností úspory je více. Nejvyužívanější možností je sleva elektřiny nebo plynu. Dále zde máme dodávku tuhých paliv jako například hnědého nebo černého uhlí, pelet nebo briket. Palivo je také velmi oblíbené. Je to hlavně kvůli jeho kvalitě, která byla prověřena v měsíčním nezávislém magazínu dTest, kde získala ocenění paliva „Velmi dobré kvality“. Další možností je celkový návrh, dodávka a instalace svítidel všeho druhu a i úsporných zdrojů. Díky poradensko-prodejnímu portálu eSvětlo.cz může Energetická kancelář svým zákazníkům nabídnout velkoobchodní ceny, které jsou jinak běžným zákazníkům nedostupné. Poslední služnou je výměna a instalace nového kotle na tuhá paliva nebo tepelného čerpadla. Zde za vás EK zpracuje kompletní návrh, pomůže s výběrem nejideálnějšího zdroje a případně vám dokáže i zajistit kotlíkovou dotaci, kterou pořádá každý kraj České republiky.

Jediným krokem nového zákazníka je trocha jeho času, kterou musí věnovat v krátkém telefonátu jednomu z obchodníků EK. Dozví se vše o přechodu k novému dodavateli, o ukončení smluv s dodavatelem původním a další potřebné informace. Vstřícnost a zákaznický servis je vždy na prvním místě, a tak se obchodníci snaží co nejvíce vyhovět přáním a tužbám každého zákazníka.

V případě zájmu volejte na telefonní číslo +420 552 319 955 nebo pište na info@ek.cz. Více informací o Energetické kanceláři naleznete na www.ek.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.