Nové příležitosti ke spokojenému bydlení se otevírají na Praze 5 a 10!

Britská čtvrť

V Praze je v mnoha případech vše podstatně dražší, než je tomu v ostatních částech České republiky. Je proto až s podivem, že v případě developerských projektů a nových bytů, to zcela úplně naplatí. Ceny nových bytů totiž snižuje vysoká konkurence. Pokud chcete v hlavním městě „zapustit kořeny“, máte nyní jedinečnou šanci. Nové příležitosti se nedávno objevily v městských částech Praha 5 a 10. Co je k mání?

Nejpopulárnější projekt Britská čtvrť se rozrostl

Výstavba nových bytových komplexů v atraktivní lokalitě Praha 5 v rámci projektu Britská čtvrť si získala nebývale velkou popularitu. Díky spojení dobré lokality a moderního řešení bytů, se projekt brzy posunoval dále. Nyní se realizuje již jeho čtvrtá etapa, která disponuje velkou nabídkou bytů i pro ty nejnáročnější. Možné je koupit byty v družstevním vlastnictví a současně je velký zájem také o prodej bytů Stodůlky do vlastnictví osobního. Ty nejlepší byty ale opravdu rychle mizí. Bydlení v nových bytech ve Stodůlkách zpříjemní samotné provedení bytů. Rezidenti budou mít navíc k dispozici podzemní garážová stání a pro děti se buduje dětské hřiště. Okolí bude hlídáno kamerovým systémem, čímž bude minimalizováno riziko nebezpečí.

Britská čtvrť
Britská čtvrť

Praha 10 nabízí spojení s přírodou

Na Praze 10 vznikly nové byty v rámci projektu Nad Přehradou. V první etapě tohoto projektu bylo postaveno celkem 93 úžasně prostorných bytů. Nové byty Hostivař si oblíbily především rodiny s dětmi a mladé páry. Okolí totiž nabízí krásnou přírodu a možnosti sportovního vyžití a současně i také dobré dopravní spojení do centra Prahy. V současné době je realizována již 3. etapa projektu a byl zahájen i prodej dalších bytů. I v tomto případě je evidován poměrně velký zájem.

Prodej bytů Praha 10
Prodej bytů Praha 10

O ty nejlepší byty Praha je třeba se „poprat“. Uvažujete-li o koupi bytu, zjistěte si nejdříve všechny vaše možnosti. Důležité je vědět, na jak velkou hypotéku budete mít nárok. Rámcovou představu si můžete udělat pomocí této kalkulačky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.