Nové příležitosti ke spokojenému bydlení se otevírají na Praze 5 a 10!

V Praze je v mnoha případech vše podstatně dražší, než je tomu v ostatních částech České republiky. Je proto až s podivem, že v případě developerských projektů a nových bytů, to zcela úplně naplatí. Ceny nových bytů totiž snižuje vysoká konkurence. Pokud chcete v hlavním městě „zapustit kořeny“, máte nyní jedinečnou šanci. Nové příležitosti se nedávno objevily v městských částech Praha 5 a 10. Co je k mání?

Nejpopulárnější projekt Britská čtvrť se rozrostl

Výstavba nových bytových komplexů v atraktivní lokalitě Praha 5 v rámci projektu Britská čtvrť si získala nebývale velkou popularitu. Díky spojení dobré lokality a moderního řešení bytů, se projekt brzy posunoval dále. Nyní se realizuje již jeho čtvrtá etapa, která disponuje velkou nabídkou bytů i pro ty nejnáročnější. Možné je koupit byty v družstevním vlastnictví a současně je velký zájem také o prodej bytů Stodůlky do vlastnictví osobního. Ty nejlepší byty ale opravdu rychle mizí. Bydlení v nových bytech ve Stodůlkách zpříjemní samotné provedení bytů. Rezidenti budou mít navíc k dispozici podzemní garážová stání a pro děti se buduje dětské hřiště. Okolí bude hlídáno kamerovým systémem, čímž bude minimalizováno riziko nebezpečí.

Britská čtvrť

Britská čtvrť

Praha 10 nabízí spojení s přírodou

Na Praze 10 vznikly nové byty v rámci projektu Nad Přehradou. V první etapě tohoto projektu bylo postaveno celkem 93 úžasně prostorných bytů. Nové byty Hostivař si oblíbily především rodiny s dětmi a mladé páry. Okolí totiž nabízí krásnou přírodu a možnosti sportovního vyžití a současně i také dobré dopravní spojení do centra Prahy. V současné době je realizována již 3. etapa projektu a byl zahájen i prodej dalších bytů. I v tomto případě je evidován poměrně velký zájem.

Prodej bytů Praha 10

Prodej bytů Praha 10

O ty nejlepší byty Praha je třeba se „poprat“. Uvažujete-li o koupi bytu, zjistěte si nejdříve všechny vaše možnosti. Důležité je vědět, na jak velkou hypotéku budete mít nárok. Rámcovou představu si můžete udělat pomocí této kalkulačky.


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to Top ↑

  • Vybíráte nové bydlení? Pak vám doporučujeme si prohlédnout dokončené developerské projekty Praha od firmy Sekyragroup!
    Vybíráte nové rodinné bydlení v Praze? Developer FINEP nabízí prodej domů v Praze za výhodné ceny!
    Stavíte nebo rekonstruujete? Pokud budete potřebovat rychle přistavit kontejner, využijte firmu Siegl kontejnery.
    Kvalitní posuvné interiérové dveře vám ušetří prostor v místnosti a můžete si je nechat vyrobit přesně na míru, dle vašeho přání!


  • Doporučujeme