Víme, kde zakoupíte polotovary z litiny a barevných kovů

Zabýváte se kovovýrobou nebo zámečnickými pracemi a pravidelně při práci používáte litinové profily nebo barevné kovy? Pak vám přijde vhod kontakt na spolehlivého dodavatele, který nabízí ucelený sortiment a nadstandardní služby. Společnost UCB Technometal je na trhu již od roku 1996 a zabývá se prodejem barevných kovů a profilů z kontinuálně lité litiny. Obrací se na ni velkoodběratelé i maloodběratelé – menší firmy, živnostníci a kutilové. Firma současně zajišťuje úpravu materiálů dle požadavku zákazníka. Doplňkové služby zahrnují CNC obrábění, dělení materiálů, hrubování a povrchovou úpravu.

Co všechno zakoupíte z pohodlí domova?

UCB Technometal prodává hutní materiály také prostřednictvím e-shopu. V nabídce najdete kontinuálně lité profily z litiny Unibar (šedá litina a tvárná litina) s vynikajícími mechanickými vlastnosti, perfektní homogenitou materiálu napříč průřezem, minimálními přídavky na obrábění a minimální zmetkovitostí ve srovnání s odlitky litými do písku.

Litinové profily jsou dodávány standardně v třímetrových délkách, ale je možné zakoupit i jednotlivé přířezy bez omezení minimálního množství. Profily lze opracovat a dodat jako trubky nebo pouzdra. Za pozornost stojí také austenitická litina Ni-Resist legovaná niklem. Tato litina je oproti nelegovaným ocelím a litinám odolnější proti opotřebení, okujení, korozi v mořské vodě a narůstání až do teploty cca 800°C. Vlastnosti jako jsou kluzkost, nemagnetičnost, žáruvzdornost nebo korozivzdornost v agresivním prostředí činí litinu použitelnou v situacích, kdy by nelegované litiny a oceli neobstály.

Sortiment barevných kovů zahrnuje měď, mosaz, a různé typy bronzu (cínový, hliníkový a olověný), a to ve formě profilů, trubek, plechů a desek.

S výběrem vám ochotně poradí kvalifikovaní prodejci

Chcete se o jednotlivých materiálech dozvědět více? UCB Technometal poskytuje zákazníkům poradenství ohledně aplikace dodávaných slitin a barevných kovů. Většina sortimentu je dostupná skladem a připravena k okamžitému expedování. Více se dozvíte na www.unibar.cz.