3 způsoby, jak rychle získat úvěr na dálku

Co dělat, když naléhavě potřebujete peníze, ale nikdo vám nechce půjčit? Můžete jít do banky, ale ne vždy tam pochodíte. Většinou je to v bance zdlouhavé, takže tento způsob neřeší naléhavý finanční problém.  Pokud se rozhodnete vyřešit půjčku rychleji, bez zbytečné cesty do banky, pomůžeme vám posoudit tři nejrychlejší způsoby, jak rychle získat úvěr na dálku.

Přečerpání konta, či kontokorent

Nejrychlejší způsob, jak získat peníze navíc je použít kartu, i když na ní nemáte dostatek finančních prostředků. V důsledku toho se dostanete k “mínusu” (musíte mít povolen při založení účtu), který je kompenzován z vašeho dalšího platu nebo po doplnění karty jiným způsobem. Kontokorent, nebo také kontokorentní účet je poskytován jako doplněk k běžnému účtu. Klientovi umožní čerpat peníze z běžného účtu a to i v případě, že na účtě není dostatečná hotovost. Tuto službu je také vhodné zřídit, abyste měli krátokodobou finanční rezervu, pro případy, kdy se vám rozbije například chladnička nebo pračka.

Otevřít kreditní kartu

Mnoho bank, společně s debetními kartami poskytují možnost vydání kreditní karty.  Pokud takovou kartu nemáte, můžete si jí zařídit. Je lepší požádat o ni v bance, v které jste už klientem. Je pro něj snadnější  vám důvěřovat a pro vás je to větší šance na získání půjčky, protože znají vaši finanční historii.

Existují banky, které vydávají “kreditní karty” i těm klientům, kteří s nimi dříve nespolupracovali. V takových případech však existuje nebezpečí, že zařizováním kreditní karty strávíte spoustu času a nakonec stejně vaši žádost zamítnou. Kreditní kartu je nejlepší získat těmito způsoby:

  • Projděte stránky několika bank, přečtěte si u nich podmínky pro získání kreditní karty. Rychlejšímu rozhodnutí pomůže při výběru služba porovnávání úvěrů on-line.
  • Vyplňte krátkou žádost na internetových stránkách banky – mnoho finančních institucí má nyní tuto možnost a rádi vám sdělí, zda byste byli vhodným kandidátem na získání kreditní karty
  • Většinou vám zavolají během pár minut, položí pár otázek a vy v podstatě po telefonu vyplníte žádost o získání kreditní karty.
  • Rozhodnutí o schválení, či případném neschválení žádosti obdržíte obvykle během hodiny.

Pokud bude žádost zamítnuta, můžete se obrátit na jinou banku. Pakliže budete mít žádost o kreditní kartu schválenou, z banky vám zavolají a vyzvou Vás ke schůzce na pobočce, kde s vámi smlouvu sepíší a kartu vám předají.

Nevýhodou je, že aktivace kreditní karty může trvat až několik dní – podle druhu banky.

Půjčit si peníze na internetu

Skutečně rychle a bez cestování získáte peníze v online supermarketu Finrada.cz. Ve všech fázích zpracování úvěrů probíhá prostřednictvím webu, e-mailu a SMS oznámení, a to i bez telefonních hovorů. Stačí, když vyplníte online žádost, za jednu nebo dvě minuty dostanete řešení, podepíšete elektronickou smlouvu – a vámi služba vám okamžitě dodá peníze.

V 90% případů dojde k připsání prostředků na kartu do pěti minut, ačkoliv v některých bankách převedení trvá až tři dny.

Finrada.cz pracuje nepřetržitě, sedm dní v týdnu a pokrývá celou Českou republiku. To znamená, že je možné si půjčit online kdykoliv a odkudkoliv. Šance na získání půjčky jsou mnohem vyšší než v bance. Pokud jste ve věku od 18 do 70 let, máte české občanství, můžete si na Finrada.cz vybrat nejlepší finanční produkt přímo pro vás na míru.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.