5 způsobů, jak vydělat více krátkodobým pronájmem bytu přes Airbnb

Proč váš soused přes ulici vydělává krátkodobým pronájmem svého bytu mnohem více než vy, ačkoliv máte mnohem útulnější apartmán a příjemnější ceny? Zřejmě „v tom umí chodit“, případně využívá služeb profesionálního správce. Soustřeďte se však na svůj přivýdělek a seznamte se s následujícími způsoby, které by vám mohly zajistit vyšší zisk.

1) Nepodceňujte last minute

Potřebujete pár dní na přípravu? Pokud se zaměříte na hosty, kteří naopak hledají ubytování na poslední chvíli, stoprocentně se vám byt podaří obsadit mnohem častěji než doposud. Praktický je také self check-in, který lze realizovat prostřednictvím schránky či menšího zakódovaného sejfu s klíčem.

2) Vydělávejte jednodenními pobyty

Jednodenní pobyty sice nejsou tak výnosné jako ty dlouhodobé, ale právě tato možnost vám může zajistit zajímavý příjem mimo hlavní turistickou sezónu. Otevřete dveře svého apartmánu i turistům, kteří se rozhodnou setrvat byť jen jedinou noc, vyplatí se vám to.

3) Odlište se od průměru

Váš apartmán je sice útulný, ale ruku na srdce – nevypadá podobně jako stovky dalších? Pokud se vám ho podaří odlišit, získáte ohromnou konkurenční výhodu. Někdy přitom stačí málo – inspirujte se fotogaleriemi netradičních interiérů na webu, případně si domů pozvěte bytového designéra.

4) Zaregistrujte se i jinde než na Airbnb

Airbnb je sice největším zprostředkovatelem krátkodobých pronájmů, ale fungovat můžete také na jiných významných portálech, jako jsou booking.com, flipkey či homeaway. Možností je víc než dost a čím více jich využijete, tím lépe pro vás.

5) Svěřte správu bytu profesionálům

Co byste řekli na výrazné zvýšení příjmu, aniž byste pro to museli cokoliv udělat? Správa krátkodobého pronájmu profesionály z Letmeinn klientům přináší v průměru o 20 – 50 % vyšší zisk. Odborníci se přitom postarají o vše potřebné – dokonce i o úklid a údržbu bytu.

Cena za správu Airbnb přitom není vysoká. Podrobnosti najdete na letmeinn.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.