Prodej nových bytů v Praze

Nové byty Vinohrady

Stěhování je na jedné straně mnoho starostí a práce, ale na druhé straně zase většinou radost a stěhovat se do nového bytu dvojnásobná. Pokud využijete prodej bytů v Praze, nový byt ještě voní maltou, dřevem, je to vlastně panenské území, kterému až první obyvatelé začnou vytvářet dějiny, historii. Ta, ať chceme nebo nechceme, nás všechny ovlivňuje a současně s přírodou vytváří naše životní prostředí. Přece se nikdo nechce stěhovat tam, kde není místo na procházky, kde nejsou parky, kde není nic zajímavého. Když se řekne Praha, každý si představí Karlův most, Hradčany, Staré město, ale to jen špička ledovce, všude najdeme nějaká místa, která stojí zato navštívit.

Prahu si můžeme představit jako květ, ve středu je Staré město, Malá Strana a Hradčany, ke kterým se jako okvětí postupně přidávaly další části. Naposledy ve velkém to bylo v roce 1974, kdy vznikla dnešní Velká Praha. Celek se pak rozdělil na několik menších částí, takže máme Prahu 1 až 22, ale v nich 57 samosprávných městských částí. A každá tato část má své kouzlo.

Byty Praha 8 a Praha 10

Pokud třeba nevíte kam, nabízejí se nové byty Praha 8 nebo byty Praha 10, a máte vidinu pěkného bydlení a také pocitu, že bydlíte v místech, kde je pěkná příroda i spousta památek, zkrátka jsou to oblasti, kde můžete cítit, že jste sice v Praze, ale také to, že je krásné tady žít.

Praha 8, to jsou zejména Bohnice, Kobylisy, Karlín, Čimice a části Libně, Troji a Střížkova, má přírodně nejzajímavější části ve stráních nad Vltavou a nad jejími přítoky, zejména Čimické údolí a Zámky, které se mohou snad považovat za tzv. Pravý Hradec, protože zde najdeme zbytky slovanského hradiště. A pokud někdo miluje skály, jistě si nenechá ujít Velkou skálu a Prosecké skály.

Pokud si vyberete byt v Praze 10, to jsou Vršovice, Strašníce, Malešice, a části Vinohrad a dalších bývalých obcí, má svůj Malešický park, Jiráskovu vilu, novodobý kostel Neposkvrněného Početí P. Marie a starý evangelický hřbitov ve Strašnicích.

Bydlení v Praze Vinohradech

V Praze Vinohradech v posledních letech vyrostla Rezidence Korunní – komplex luxusních bytů, které splňují nejvyšší nároky na nadstandardní bydlení v této oblíbené lokalitě.
http://www.youtube.com/watch?v=Lg0__aHsago

Zdroj úvodního obrázku a videa: SekyraGroup.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.