I přes nízké ceny bytů vznikají stále nové developerské projekty

Dalo by se říci, že realitní trh prochází mírnou krizí. Jak tomu bylo již v předchozím období, tak i v loňském roce ceny bytů pomalu klesali, ale rozhodně ne tak rapidně, jako v předchozích letech. To tak dává jasně tušit tomu, že by se situace měla pomalu obracet, a to nejenom k zastavení poklesu, ale i k tomu, že ceny nemovitostí půjdou opět nahoru. Ostatně to si jistě myslí i samotní developeři, kteří se zaměřují nejenom na prodej bytů, ale také na jejich stavby, a to celých rezidenčních čtvrtí a dalších objektů. Ani ti totiž v tomto období nezaháleli, a po naší republice vznikla celá řada nových možností, které nabídnou nové bydlení.
Pokračovat ve čtení „I přes nízké ceny bytů vznikají stále nové developerské projekty“

Moderní bydlení na Praze 5

Praha je v rámci České republiky svět sám o sobě, žije zde každý desátý obyvatel, je zde nejvíc podniků, firem, společností, kulturních i správních organizací a orgánů, je zde nejvíc památek a můžeme pokračovat, ale bylo by to zbytečné, protože zkrátka Praha jen srdcem státu. Ostatní oblasti ji mohou závidět leccos, třeba malou nezaměstnanost, ale na druhou stranu zase ne náklady na bydlení. To samozřejmě vyvažují vyšší průměrné platy, takže bydlení v Praze je jedničkou. Máme tu čtvrti s domy na domech, ale i zahradní čtvrtě, výběr je ohromný.
Pokračovat ve čtení „Moderní bydlení na Praze 5“

Prodej nových bytů v Praze

Stěhování je na jedné straně mnoho starostí a práce, ale na druhé straně zase většinou radost a stěhovat se do nového bytu dvojnásobná. Pokud využijete prodej bytů v Praze, nový byt ještě voní maltou, dřevem, je to vlastně panenské území, kterému až první obyvatelé začnou vytvářet dějiny, historii. Ta, ať chceme nebo nechceme, nás všechny ovlivňuje a současně s přírodou vytváří naše životní prostředí. Přece se nikdo nechce stěhovat tam, kde není místo na procházky, kde nejsou parky, kde není nic zajímavého. Když se řekne Praha, každý si představí Karlův most, Hradčany, Staré město, ale to jen špička ledovce, všude najdeme nějaká místa, která stojí zato navštívit.
Pokračovat ve čtení „Prodej nových bytů v Praze“