Moderní bydlení na Praze 5

Byty Praha Prosek

Praha je v rámci České republiky svět sám o sobě, žije zde každý desátý obyvatel, je zde nejvíc podniků, firem, společností, kulturních i správních organizací a orgánů, je zde nejvíc památek a můžeme pokračovat, ale bylo by to zbytečné, protože zkrátka Praha jen srdcem státu. Ostatní oblasti ji mohou závidět leccos, třeba malou nezaměstnanost, ale na druhou stranu zase ne náklady na bydlení. To samozřejmě vyvažují vyšší průměrné platy, takže bydlení v Praze je jedničkou. Máme tu čtvrti s domy na domech, ale i zahradní čtvrtě, výběr je ohromný.

Moderní byty na Praze 5

Jednou z nejoblíbenější části Prahy je Praha 5, oblast Malé Strany, Smíchova, Hlubočep, Radlic, Motola, Košíř, Jinonic a dalších několika vesměs bývalých obcí. Najdete tu nejen moderní byty na Praze 5, ale i nepřeberné možnosti obchodů, dobré spojení kamkoliv, ale také místa s krásnou přírodou i s památkami. Můžeme jmenovat třeba roztomilý kostelíček Zlíchov s nedalekým rodným domem Karla Hašlera a nad ním Děvín s jednou z nejkrásnějších vyhlídek na Prahu. Po stránce přírodní je Praha 5 snad nejbohatší ze všech částí Prahy, je namátkou zmiňme Barrandovské skály, stolovou horu Vidouli či Prokopské a Dalejské údolí.

Byty Praha 5 Stodůlky
Byty Praha 5, Stodůlky

Byty v Praze 9

Prahu 9, která zahrnuje Vysočany, Prosek, Hrdlořezy, část Libně a Střížkova, Hloubětína a Malešic, stojí jistě poznat tak, že se začne u románských kostelů v Proseku, Kyjích a Dolních Počernicích a může se pokračovat na Prosecké skály s tajemnými podzemními prostorami nebo na Počernický rybník či se vydat na procházku podél říčky Rokytky a Park přátelství. Nově zde byl vybudován přírodní park Podviní s keltským hradištěm a přírodním amfiteátrem ve tvaru veleještěra. Myslíte si, že jsou lepší nabídky k bydlení než byty Praha 9?

Ovšem pokud někdo touží po klidnějším bydlení, neměl by si nechat ujít nabídku na nové byty v Hostivaři, protože zde najde nejen historické památky, ekologické centrum a krásnou přírodu, 4 km dlouhou údolní vodní nádrž, ale také zábavní a sportovní centrum.

Zdroj fotografií: Finep.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.