Bydlení může být dostupné a zároveň moderní

Rezidenční čtvrť Vily Chuchle nabízí vše, co náročný zákazník od luxusního bydlení čeká. Zmíněné místo se nachází v klidné obci na jihozápadním okraji Prahy.

Z toho, že byste byli odtrženi od hlavního města, ale v žádném případě strach mít nemusíte. Kromě dostupného nájezdu na Pražský okruh je tu možnost dojet na Smíchov i po Strakonické ulici, stejně tak lze využít častého a rychlého vlakového spojení až do centra hlavního města.

Zahrada skýtá soukromí

Samotné vily se nacházejí na svahu mezi dostihovým závodištěm a přírodním parkem Radotínsko-Chuchelský háj. Ve volném čase tak máte na dosah jak les nabízející klid a ticho, tak možnost nedělního společenského vyžití při sledování odpoledních koňských dostihů.

Za zmíněným vilovým projektem stojí známý ateliér A69 – architekti. Jednotlivé patrové vily jsou obklopeny prostornými zahradami, které nabízejí dostatek soukromí. Od okolních pozemků jsou odděleny pletivovým plotem, ten směrem do ulice navíc obrůstají habrové keře.

Součástí většiny z tří desítek vil, které jsou aktuálně hotové, je i terasa o rozměrech 24 až 41 metrů čtverečných. Přímo velikost vily se odvíjí od požadavků zákazníka. Podrobnosti o použitých materiálech a vnitřním uspořádání těchto luxusních vil najdou potenciální zájemci na webových stránkách projektu. V případě zájmu lze také navštívit vzorovou vilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.