Co by měla splňovat kuchyně na míru Brno?

Chcete ze své kuchyně udělat místo, odkud se budou linout libé vůně, kde bude vaše rodina pospolu trávit svůj volný čas a povídat si? V takovém případě bude kuchyně na míru Brno tou nejlepší volbou!

Kuchyně není jen o kvalitní lince, součástí by měl být i útulný jídelní kout a samozřejmě celá spousta kuchyňských vychytávek pro funkční a moderní design, který bude sloužit každému z rodiny (nejen kuchaři).

Nová kuchyně – Čemu se vyvarovat?

Mezi nejčastější chyby při zařizování nové kuchyně patří nedostatečné osvětlení. Myslete nejen na centrální světlo, ale i to doplňkové, zabudované do kuchyňské linky. Dobře si rozmyslete také logické uspořádání jednotlivých zón kuchyně. V kuchyni by neměla chybět část s odpadkovým košem, z hygienických důvodů nejlépe co nejdál od místa, kde vaříte. Nejpohodlnější je mít koš pod dřezem.

Klíčové části kuchyně (dřez, lednice a sporák) by od sebe měly být vzdáleny min. tři metry a max. sedm metrů. Příliš velké vzdálenosti mezi důležitými částmi kuchyňské linky vedou k nadměrnému běhání sem a tam. Pouhá příprava večeře se tak stane vyčerpávající záležitostí.

Při rozhodnutí nové kuchyně se vyplatí podstoupit několik konzultací s různými výrobci, zjistíte tak, který způsob spolupráce vám bude vyhovovat a zda vám daná firma nabídne to, co skutečně chcete a hledáte.

Tip! Český výrobce Le Bon se již pěknou řádnou let zabývá výrobou originálních kuchyní a koupelen. Kreativní tým vás ohromí svou flexibilitou, originálními a neotřelými řešeními a vážně dobrými nápady. Vezmou v potaz vaše zvyky a přání, spojí to v jeden funkční návrh a ten předají šikovným řemeslníkům.

Výroba kuchyní Brno je precizní záležitostí, která zajistí Vaší maximální spokojenost s novou kuchyní do konce života.

Už víte, co by měla vaše kuchyně snů splňovat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.