Chováte zvířata? Pletivo je základ

Téměř každý hospodář ví, že pokud chce chovat na svém pozemku zvířata, neobejde se bez kvalitního pletiva. To je využitelné ve všech různých oblastech chovu a podle toho se vybírá i jeho typ. Pletivo totiž není pouze jednoho typu, ale na našem trhu jich jsou doslova desítky. Vždy tedy záleží na to, co daný člověk chová.

Pokud i my se pro chov rozhodneme, máme na výběr. Velkým hitem poslední doby je chov koz, především pro domácí mléko a z něho vyráběný sýr. Pro tyto účely je nejvhodnější takzvané lesnické pletivo, které je především velmi odolné a pevné. Nemusíme však daný výběh ohraničovat nutně pouze pletivem, ale můžeme zvolit například dřevěný plot. I pokud to uděláme, je vhodné zvolit ještě pletivo na plot, jinak bychom dříve či později měli celou ohradu kompletně okousanou a poškozenou.

Pokud to s chovem zvířat myslíme skutečně vážně, měli bychom mít na paměti, že určitě není dobrou volbou poplastované pletivo. To však neznamená, že by bylo naprosto k ničemu. To má celou řadu jiných využití, ve kterých doslova vyniká svými vlastnostmi. Pletivo poplastované je totiž v první řadě velmi nenáročné na jakoukoliv údržbu. Navíc i velmi dlouho vydrží. Vraťme se ale zpět k chování zvířat. Řada z nich totiž ve svém výběhu potřebuje i kousek stínu, především v parných letních dnech. Pro tyto účely je velmi vhodná a snadná k použití stínící tkanina na plot. Navíc je velmi levná a plně poslouží svému účelu. Její využití je například možné i u plotů rodinných domů, pokud chtějí mít majitelé zahrad své soukromí a nechtějí, aby je skrz plot někdo pozoroval. To je například v případech, kdy na svém plotě používáme svařované pletivo. To sice vypadá na první pohled velmi efektně a originálně, ale do naší zahrady je plně vidět. Kdo s tím však nemá problém, je tato volba doslova ideální.

Autor úvodního obrázku: susivinh

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to Top ↑

  • Vybíráte nové bydlení? Pak vám doporučujeme si prohlédnout dokončené developerské projekty Praha od firmy Sekyragroup!
    Vybíráte nové rodinné bydlení v Praze? Developer FINEP nabízí prodej domů v Praze za výhodné ceny!
    Stavíte nebo rekonstruujete? Pokud budete potřebovat rychle přistavit kontejner, využijte firmu Siegl kontejnery.
    Kvalitní posuvné interiérové dveře vám ušetří prostor v místnosti a můžete si je nechat vyrobit přesně na míru, dle vašeho přání!


  • Doporučujeme