Dílenský vozík je pojízdná skříň i pracovní plocha

Vyrábíte, kutíte, opravujete? Nezáleží na tom, jestli je práce v dílně vaším koníčkem nebo náplní zaměstnání, s profesionálním vybavením dílny vám vždy půjde lépe od ruky. Například takový manipulační vozík na součástky je nedocenitelným pomocníkem v dílně, v garáži i mimo ně.

Za výsledky práce stojí vybavení dílny

V žádné správné dílně by nemělo chybět kvalitní nářadí, prostor na jeho uložení a pracoviště, kde je budete využívat. Pro práci dnes seženete kvalitní dílenské stoly nebo ponky s pevnou konstrukcí doslova na míru, z nichž některé bývají dokonce určeny pro konkrétní účely, například do laboratoře. K účelu skladování nářadí i hotových výrobků nejčastěji slouží systém kovových polic a zásuvek. Nezapomeňte se ale vybavit také na eventualitu, kdy bude třeba těžké náčiní nejen skladovat, ale také převážet. Dílenský vozík představuje jakousi fúzi dopravníku, dílenského stolu a úložných prostor, což z něj dělá nejpraktičtější součást vybavení dílny. Pokud máte k dispozici pouze místnost malých rozměrů, zapřemýšlejte nad tím, zda by se vám nevyplatilo zrušit klasické skříně a raději si pořídit tento univerzální kousek. Vše v něm můžete uložit maximálně přehledně, a co víc, nářadí budete mít neustále po ruce.

Vyberte si odpovídající rozměry a výborné vlastnosti

Vozík do dílny se vyrábí v mnoha různých provedeních i velikostech. Je jen na vás, jakou představu o jejich rozměrech a úložných prostorech máte – mohou být vybaveny otevřenými poličkami, zásuvkami, nebo kombinací obojího. A jaké vlastnosti byste u nich měli hledat? Především je to přehlednost, protože není nic horšího než neustále něco hledat, stabilita a bezpečné ovládání a pořádná životnost i odolnost proti poškození. Příjemnou vychytávkou bývá například protiskluzová povrchová úprava.

Profesionální vybavení jedině od specialistů

Přesně takové vozíky do dílny si můžete zakoupit u specializovaných prodejců, jako je například Polak.cz, odborník na dílenské vybavení. Vozíky od této společnosti jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, který je ošetřen proti mechanickému opotřebení. Perfektní pohyblivost zajišťují 4 polyuretanová kolečka, z nichž dvě jsou navíc opatřena otočnou brzdou. Vozíky se zásuvkami jsou dále opatřeny pojistkou proti samovolnému vysunutí zásuvek. Kolečka jsou vybavena praktickou otočnou brzdou. Vozíky navíc mají madla pro ještě snadnější manipulaci. Vyberte si ten svůj a získejte neocenitelného parťáka pro okamžitou pomoc, kdykoliv a kdekoliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.