Geodetické služby kvalitně a spolehlivě

S potřebou geodetických služeb se můžete setkat při více příležitostech, je proto dobré vědět, v jaké situaci budete potřebovat geodeta a na koho se pak obrátit. Obor geodézie je poměrně široký, své uplatnění nachází při nových výstavbách, rekonstrukcích, 3D modelacích, při zaměřování pozemků, vytyčování staveb, při vytváření virtuální prohlídky nebo také při vypracování geometrických plánů pro katastry nemovitostí. Společnost VISIONPLAN-3D je odborníkem v oboru geodézie již několik let a má za sebou stovky realizací napříč celým oborem.

VISIONPLAN-3D poskytuje svoje geodetické služby veřejnosti i podnikatelům jako jsou stavební firmy a projekční kanceláře. Provádí například zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení pozemku a stavby, dokumentace stávajícího stavu objektu, 3D modelace a řadu dalších geodetických činností. Odborníci firmy VISIONPLAN-3D si poradí i s nekonvenční zakázkou a najdou řešení na míru.

Navštivte webové stránky společnosti VISIONPLAN-3D a seznamte se s portfoliem jejích geodetických prací. Prohlédněte si rovněž ukázky již realizovaných zakázek a neopomeňte využít možnosti sjednat si nezávaznou bezplatnou konzultaci.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.