Jak originálně oslavit narozeniny svých dětí?

Blíží se narozeniny Vašich dětí a Vy si nevíte rady s výběrem dárku? Nechejte se tentokrát inspirovat jedinečnými tipy na dárky od Firmy na zážitky a splňte Vaším dětem sen o pohádkových narozeninách.

Narozeniny ve velkém stylu

Z bohaté nabídky Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky si vybere skutečně každý, kdo nechce zažít během svých narozenin nudu. Velké děti můžete obdarovat poukázkou na některý z adrenalinových zážitků, který jim umožní posunout svou hranici odvahy zase o kousek dál. Jako v populárním americkém seriálu Baywatch si budou připadat v Surf aréně v Praze na indoor surfingu. Díky důmyslné technologii se naučí ovládat surfařské prkno na opravdové vlně. Snad každý malý chlapec alespoň jednou ve svém životě zatoužil stát se profesionálním pilotem, proto ani tento zážitek by neměl zůstat v postraní. S malými dětmi jejich narozeniny můžete prožít v Aquapalace Praha nebo v Hamleys. Právě zde je pro děti připraven nespočet zábavných atrakcí, živé předvádění hraček i tematické akce.

Oslavte narozeniny Vašich dětí během velikonočního pobytu

Velikonoční pobyty s dětmi poskytují další možnost, jak oslavit narozeniny dětí narozených v druhé polovině dubna. Během pobytu ve Frýdlantu můžete oslavit nejen jejich narozeniny, ale také příchod jara. Z velikonočního pobytu se vrátíte s dobrou náladou i plní nové energie. Čtyřhvězdičkový hotel Antonie si zamiluje celá Vaše rodina. S příchodem jara souvisí nejen tradice v podobě pletení pomlázky a koledování velikonočních vajíček, ale také s příchodem nových mláďátek. Vaše děti jistě budou nadšeni z návštěvy tamější zvířecí farmy. Díky Firmě na zážitky si užijete Velikonoce ve velkém stylu.

 

Náš tip: Skvělým dárkem pro děti je set na malování podle čísel na plátno, děti se naučí lépe malovat a vytvoří si originální dekoraci do svého pokoje.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.