Kvalitní a úsporné vytápění, levný ohřev vody, hezký design kotlů…? To je německá značka WOLF

Kdo z nás by si nepřál, aby si zajistil ekonomicky výhodné vytápění, které ve srovnání se starým kotlem může ušetřit i několik tisíc korun ročně? Jestliže se poohlížíte po novém kotli, rozhodně vám nesmí uniknout německá společnost WOLF a její zboží, kterým jsou nejen kondenzační kotle, zásobníky vody, ale také podlahové vytápění s trubkami gabotherm® a další.

wht_heiztechnik-bsp

Kotel i podlahové vytápění nadimenzováno přesně podle vašich potřeb

Při volbě plynového kotle je nutné brát v potaz to, jaké množství vody budeme chtít ohřívat, jak velký prostor budeme vytápět, zda bude kotel umístěn v obytném prostoru a měl by být designově hezký, zda budeme chtít kotel, který umožňuje přechod na LPG a mnohé jiné.

Na toto vše myslí německá společnost WOLF. Můžete u ní poptávat závěsné plynové kotle, kondenzační kotle, zásobníky a ohřívače vody, podlahové vytápění, tepelná čerpadla i klimatizace. Pomůže vám úsporně a efektivně interiér vyhřívat a v případě potřeby také ochladit.

Ohřívání vody během chvíle

Špičkové ohřívače vody WOLF jsou šetrné k peněžence i životnímu prostředí. Podíváme-li se např. na kombinovaný akumulační vrstvený zásobník BSP s možností připojení vícera zdrojů, zjistíme, že jde o typ se solárním registrem a modulem na ohřev pitné vody. Je vyroben z oceli, solární zisky zlepšují stratifikační plechy, jež stabilizují teplotní vrstvy v zásobníku. Zásobník je možné ohřát až na 95 °C, aniž by hrozilo, že dojde k opaření nebo vzniku vodního kamene. Instalace je úplně jednoduchá, stačí připojení na hrdla v plášti zásobníku a rozšířit tak vybavení zásobníku o sadu sloužící k cirkulaci teplé vody. Systém jednoho zásobníku je zárukou nízké tepelné ztráty. Tyto a mnohé jiné přednosti má právě akumulační vrstvený zásobník BSP WOLF.

Nechte si poradit profesionály v oboru, doporučujeme Wolfcr.cz. Budete spokojeni a ušetření peníze můžete investovat do dalšího vybavení domu nebo volného času s rodinou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.