Kvalitní pletivo je základ

Kovové pletivo

Ať už máme vlastní dům, nebo pouze zahradní chatku či chatu na horách, samozřejmostí by mělo být oplocení našeho pozemku. To nás tak nejenom chrání před vniknutím různých osob nebo zvířat, ale jasně také vymezuje, kam až náš pozemek sahá.

Ideální možností jak vše vytyčit je kvalitní pletivo. Právě to bývá nejčastější součást různých plotů, jelikož vyniká především svou odolností a nepotřebuje téměř žádnou údržbu. Typů pletiv existuje hned celá řada a jedno z nejpoužívanějších a zároveň nejkvalitnější je určitě pletivo poplastované. To je nejenom velmi pevné a odolné, ale v konečném důsledku také velmi levné.

Přitom různé typy pletiva nemusí nutně sloužit pouze jako možnost mít z něho plot. Zvláště pokud máme hospodářství a chováme různá zvířata, je skvělou volbou i unikátní lesnické pletivo. To je právě k tomu účelu jako stvořené, a umožní nám tak vytyčit ohradu pro zvířata, která by nám jinak mohla utéci. Tato možnost je samozřejmě mnohem jednodušší, než například stloukat ohradu z dřevěných kůlů a latí. Totéž platí i u různých drobnějších chovaných zvířat. V tomto ohledu to lesnické nevyhovuje, ale naopak se skvělé hodí králičí pletivo, které je právě do králikáren jako stvořené.

Vraťme se ale zpět k možnosti používat ho jako oplocení našeho pozemku. Můžeme totiž k němu dokoupit skvělý doplněk, kterým je stínící tkanina na plot, která nám poskytne i dostatečnou míru soukromí, pokud nechceme, aby nás na naší zahradě kdokoliv pozoroval. Ta je samozřejmě vhodná na všechny typy plotů a pletiv, tedy i na poplastované pletivo. Kromě toho má i široké možnosti dalšího využití, čím zabraňuje právě průniku přímého slunečního světla. To se hodí, především pokud chceme trávit čas na naší zahradě s přáteli, a nechceme, aby na nás přímo svítilo slunce. Touto tkaninou si tak můžeme skvěle pomoci.

Autor úvodního obrázku: bulliver

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.