Kvalitní střecha je základem každého domu

Střecha na klíč

Zvláště u starších domů mohou být se střechou velké problémy, jelikož nejenom že nevyhovuje moderním trendům, ale zároveň do ní může v mnoha místech i zatékat, což má samozřejmě vliv i na jednotlivé místnosti, do kterých se tak dostává voda. A právě proto by měla být každá střecha v naprostém pořádku.

Rekonstrukce a stavba nové střechy

Pokud i vy plánujete rekonstrukci střechy, nebo naopak stavíte nový dům a nevíte si rady, jaký typ střechy zvolit, máme pro vás snadné řešení. Ideální totiž je, pokud se v této oblasti obrátíte na skutečného obnornou firmu, který vám se vším pomůže.

Samozřejmě všemu by měla předcházet samotná poptávka. Zkušená firma nebo živnostník si nejprve vše zaměří a na základě toho sdělí jednotlivé možnosti, a to včetně cenových kalkulací. Z těch si jednoduše vyberete a začne několik dalších kroků, jejichž výsledkem bude hotová střecha. Velkou výhodou pro mnoho lidí je to, že se bude jednat o stavbu střechy na klíč. Vše bude tedy kompletně zhotovenou danou společností, které následně funkční a stoprocentně hotovou střech předá. Jedná se tak o nejpohodlnější způsob, jak svůj dům zasřešit.

Střecha svépomocí?

Jelikož má stavba každé střechy svá specifika, zpravidla se nedoporučuje její stavba svépomocí a neměl by se do ní pouštět žádný laik. Specializovaná firma si hravě poradí s kvalitními dřevěnými krovy, na které odborně položí střešní krytinu, která může být v několika provedeních, a to jak z hlediska materiálu, tak z hlediska designu a barvy. Samozřejmostí je dodávka i různých klempířských prácí, které často s novou střechou souvisí. Jedná se především o montáže okapů, jednotlivých svodů, popřípadě i zhotovení lemů střechy a různých ozdobných prvků, pokud je klient požaduje. Vše vždy závisí právě na klientovi samotném, jeho požadavcích a také finančních možnostech. Vše je zkrátka na vzájemné domluvě, ale výsledkem je perfektně odvedená práce a odevzdání celého díla tak, jak bylo domluveno.

Autor úvodního obrázku: Martin Pettitt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.