Levnější zastřešení než zahradní párty stany nenajdete

Těšíte se, až budete v létě trávit volné chvíle na zahradě a pořádat zahradní párty s přáteli a rodinou? Pokud se chystáte být hodně venku, měli byste uvažovat i nad zastřešením, které vás ochrání před nepříjemným pálícím sluncem i dešťovými kapkami.

Bez zahradního přístřešku se nejspíš neobejdete. Někteří to řeší pergolou, jiní si staví zahradní altánky. Oba případy jsou ovšem docela nákladné, kromě toho jde o dlouhodobé řešení, které vám bude stát na zahradě několik příštích (desítek) let. Ovšem jde to i jinak.

Zahradní párty stan je přenosný

Jestliže nemáte na zahradě místo na dřevěný altánek nebo nechcete za přístřešek dávat desítky tisíc, velmi dobře vám poslouží zahradní párty stany. Jsou mnohonásobně levnější, navíc je nemusíte mít postavené trvale. Sestavení trvá pár minut, obzvlášť pokud si pořídíte tzv. nůžkový stan – u toho jen rozložíte konstrukci, připevníte plachtu a je hotovo. Starší trubkové varianty jsou o něco složitější. Stejně snadné je i sbalení, můžete jej uchovávat třeba ve sklepě.

Stane se ozdobou vaší párty

Nejčastěji uvidíte bílé zahradní párty stany. Možná je to tím, že tmavé barvy víc přitahují sluníčko, avšak v odstínech se vám meze nekladou. Vyrábí se i červené, zelené, modré či pruhované stany, takže si snadno vyberete, co se bude hodit právě k vám domů. Případně se dá na bok natisknout například logo vaší firmy. Vybavení záleží na vás – někdo si ani nekupuje boční stěny, avšak když prší, jsou praktické. Dokoupit se dá i moskytiéra.

Ať už pořádáte dětskou párty, oslavu výročí svatby či jen příjemné setkání s přáteli, stan můžete využít a ozdobit jej balónky či světelnými řetězy. Rozhodně se nejedná o žádný nevzhledný přístřešek. Vše záleží jen na vaší fantazii a potřebách. Výrobci vám vychází vstříc se širokou škálou různých velikostí. Sami si vyberete, zda toužíte jen po přístřešku, pod nějž schováte to nejnutnější, či velkém stanu, pod nímž bez problémů uspořádáte i svatbu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.