Moderní bungalovy si zamilujete

Moderní bungalov

Chcete bydlet stylově, v nízkoenergetickém domě a za přívětivou cenu? Nádherné moderní bungalovy jsou perfektním místem pro život jak pro čtyřčlennou rodinu, tak pro jednotlivce nebo pár. Vyměňte život ve městě za život v přírodě. Bydlení v přírodě a na čerstvém vzduchu si totiž rozhodně zamilujete vy i vaše rodina.

Už vás nebaví ten neustálý ruch velkoměsta, nikdy nekončící dopravní kolony, přeplněné MHD a všude hromada lidí? Chcete svůj volný čas trávit v klidu, nejlépe na své zahrádce třeba četbou knih, sázením květin nebo relaxováním v houpací síti?

Ve velkém městě na tak klidné místo nenarazíte, ale na vesnici si užijete přírodu dosyta. Pokud, ale nechcete investovat velké peníze do starého domu, kde bude potřeba udělat spoustu rekonstrukcí, než se v něm bude dát bydlet. Pořiďte si nějakou pěknou novostavbu na klíč, do které není třeba strkat peníze nad rámec pořizovací ceny.


Moderní bungalov

Elegantní a nadčasové

Moderní rodinné bungalovy vypadají nádherně a jejich cena je přívětivá, oblíbené jsou hlavně díky své eleganci a nadčasovosti. Vybírat můžete z různých dispozičních velikostí a designů. Jejich velká výhoda je ta, že všechny stavby jsou nízkoenergetické, žádný z domů vám tak neudělá vítr v peněžence. Na výběr máte z bungalovů klasických a bungalovů moderních.

Všechny bungalovy od společnosti HK-Dřestav se vyznačují tím, že je u nich kladen velký důraz na to, aby byl celý interiér prosvětlený a provázaný se zahradou okolo domu. Díky krásným velkým oknům, tak budete mít nádherně prosvětlený dům s výhledem na zahradu a okolí.


Bungalov na klíč

Neváhejte, a pokud vás to táhne na venkov, vybírejte z široké nabídky bungalovů na klíč. Největší výhodou domu na klíč je, že se nastěhujete do již hotového. Nemusíte se tak o nic starat. Pro trochu náročnější je tu dům na klíč bez vybavení, to je hotová stavba, bez designových prvků jakými jsou podlahy, dlažby, dveře, schodiště a jiné. Výběr těchto prvků pak je na vás a můžete si zařídit dům přesně podle svého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.