Rozsviťte Vánoce pomocí světelných dekorací

LED vánoční osvětlení

Vánoční výzdoba musí v člověku probudit tu správnou atmosféru. Toho se dá docílit různými způsoby. Jedním z nich jsou překrásné vánoční světelné dekorace, které skvěle vyplní prázdný prostor ať už uvnitř nebo na zahradě či balkónu.

Je libo sněhuláka nebo Santu Clause?

Skvělou prostorovou světelnou dekorací je například sněhulák. Již nemusíte čekat, jestli napadne sníh a budete si moc sněhuláka postavit, nyní vám může sněhulák dělat radost celou zimu. V nabídce je akrylový sněhulák, který má v sobě 20 LED diod pro zajištění překrásného a úsporného světla.
U tohoto druhu vánočního venkovního led osvětlení navíc nemusíte řešit ani kabely, protože sněhuláka stačí vybavit třemi AA bateriemi. Velkou výhodou je, že není obrovský a můžete ho tak umístit i doma na poličku. Samozřejmě vám může dělat parádu i na zahradě. Splňuje totiž podmínky pro umístění venku, to poznáte podle označení produktu zkratkou IP 44.

Bílé vánoční osvětlení
Bílé vánoční osvětlení
Sněhulákovi nechybí šála, čepička, knoflíky, ale ani klasická mrkev není opomenuta.

Hitem posledních let, i u nás v České republice, se stal Santa Claus. Ten se vyrábí hned v několika různých provedeních. Nejpopulárnějším je nejspíše Santa Claus na žebříku. Je to ideální venkovní vánoční osvětlení pro zavěšení například na váš balón. Výška této dekorace je 46cm, takže se nemusíte bát, žádného šíleného monstra. Naopak si pověsíte jako výzdobu velice vkusný a stylový výrobek, který k Vánocům prostě patří. Žebřík, na kterém se Santa Claus drží, je světelný, takže tato dekorace váš dům opravdu rozzáří a potěší kolemjdoucí.

Velké světelné dekorace

Vánoční světelná dekorace
Vánoční světelná dekorace

Pokud sháníte nějakou větší dekoraci, která vaši zahradu opravdu naplní vánoční atmosférou, tak vám můžeme doporučit například překrásného svítivého soba, který je 100cm velký. Tento unikátní sob je vhodným společníkem na zahradu, protože splňuje přesné normy, aby přežil mráz i vlhkost. Tato skvělá vánoční světelné dekorace je navíc vybavena z LED diod, takže vám i uspoří mnoho energie a přitom vydá krásné teplé bílé světlo.

Pokud máte slabost pro roztomilé stvoření jménem tučňák, máme tu pro vás jedinečnou sadu hned dvou těchto zvířátek. Jeden z tučňáků měří 60cm a druhý 40cm. Jsou skvělou dekorací na vaší zahradu, protože jsou odolní vůči mrazu a všem venkovním vlivům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.