Pohodlný spánek s postelemi Boxspring

Stává se Vám, že se ráno probudíte s bolestí krční páteře a bez nálady? Možná je na čase zamyslet se nad tím, na jaké podložce v noci spíte. Ačkoliv se to na první pohled tak nezdá, člověk spánkem stráví velkou část jeho života. Odborníci uvádí, že se jedná až o třetinu lidského života. I to je jeden z důvodů, proč je důležité dbát při výběru postele zvýšené pozornosti. Každé lůžko by mělo být tvořeno pevným rámem postele, lamelovým roštem a kvalitní matrací. Právě nesprávně zvolená matrace může vést k ranní únavě, ospalosti a dokonce i k vyčerpání.

S výběrem kvalitní postele Praha Vám velmi ráda pomůže belgická společnost Velda. Spaní na postelích Boxspring je často připodobňováno spánku na vzduchovém polštáři. Je to dáno především jejich komfortností a kvalitou. Tyto kladné vlastnosti postelím Boxspring zaručují taštičkové matrace. Pro taštičkové matrace je typické, že jejich součástí jsou ocelové pružinky. Každá taková taštičková pružinka je vložena v samostatné látkové taštičce. V jedné matraci Velda se nachází až tři tisíce ocelových pružinek, které jsou rozděleny do sedmi zón tří různých tvrdostí. Postele Boxspring obsahují minimálně dvě vrstvy taštičkových matrací. O výhodách taštičkových matrací i luxusních postelí společnosti Velda se dovíte více na této webové adrese postele-velda.cz/luxusni-postele-praha-zdrave-spani-praha/.

Málokterý uživatel postele ví také to, že spací lůžka jsou velmi dobrým podporovatelem plísní. Avšak není se čemu divit, vždyť lidské tělo také v noci produkuje velké množství potu. Ačkoliv to může znít neuvěřitelně, tak v noci lidské tělo může vypotit až jeden litr potu. Matrace, které nedisponují dostatečným odvětráváním a odvodem vlhkosti z potu, se tak stávají velmi dobrým místem pro tvorbu těchto nezvaných hostů. Zejména roztoči se pak stávají velkou pohromou pro alergiky.

Tags: , , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to Top ↑

  • Vybíráte nové bydlení? Pak vám doporučujeme si prohlédnout dokončené developerské projekty Praha od firmy Sekyragroup!
    Vybíráte nové rodinné bydlení v Praze? Developer FINEP nabízí prodej domů v Praze za výhodné ceny!
    Stavíte nebo rekonstruujete? Pokud budete potřebovat rychle přistavit kontejner, využijte firmu Siegl kontejnery.
    Kvalitní posuvné interiérové dveře vám ušetří prostor v místnosti a můžete si je nechat vyrobit přesně na míru, dle vašeho přání!


  • Doporučujeme