Vytápění na míru s chytrými termostaty a praktickým radiátorem

Jistě i vy, jako většina lidí na světě, toužíte po krásném bydlení. Téměř nikdo se nechce mačkat v neprostorné garsoniéře či dokonce bydlet se spolubydlícími nebo rodiči, kteří vám nedají chvilku pokoj a nedopřejí trochu soukromí. Je tedy naprosto přirozené, že děláte všechno proto, abyste si svůj sen o nemovitosti dle vašich představ, co nejdříve splnili. Dokonalé bydlení si každý představuje naprosto odlišně, a i když jeden preferuje minimalistický nábytek a holé stěny, jiný zase rustikální nábytek a spoustu dřeva, jedno mají všichni společné – chtějí se cítit komfortně. K tomu vám však nepomůže pouze snový interiér, ale také jeho klima. Jakmile vám v obývacím pokoji bude neustále zima, v ložnici naopak nesnesitelné horko a v koupelně budete doslova mrznout, i ten nejluxusnější byt vám nebude vyhovovat. Řešením je vytápění na míru, které se přizpůsobí jak typu a stylu místnosti, tak vašim potřebám, byť by byly sebenáročnější.

Změna teploty jedním pohybem

Bez vytápění se v naší zemi rozhodně neobejdete, neboť nežijete v tropickém podnebí a pracovní světla nebo stolní lampičky vám pokoj nevytopí. Pakliže si nepotrpíte na krbová kamna, se kterými je spousta práce a starostí a chcete mít doma teploty přesně podle aktuální nálady, pak je pro vás ideální volbou prostorový termostat. Ten buď můžete ovládat sami, a to pouhým stisknutím tlačítka a nastavením teploty, anebo pomocí časovače, kdy se bude teplota v místnostech přizpůsobovat automaticky dle vámi zadaných parametrů. Ovládání prostorových termostatů je triviální záležitostí, efektivním systémem vytápění a zároveň cenově dostupnou variantou naprosto pro všechny.

mirava1

Zima v koupelně? Už nikdy!

Dokážete si představit nepříjemnější záležitost, než je mokré tělo v ledové koupelně? Nejenom, že si koledujete o nachlazení ba dokonce angínu, ale především si horkou koupel a příjemnou sprchu vůbec neužijete. Spousta lidí se v případě koupelny a vlastně celého bytu, rozhodně pro klasické topení, které není vždy stoprocentně spolehlivým systémem vytápění. Zde se proto vyplatí vsadit na tolik oblíbený koupelnový radiátor, který nejenom krásně vytopí celou místnost, byť by byla větších rozměrů, ale také následně vysuší mokré ručníky, prádlo a oblečení. Koupelnové radiátory jsou praktickým a také velmi bezpečným řešením pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

mirava2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.