Čištění koberců Brno ve Vaší víkendové chalupě

Objevili se u Vás na chalupě v kobercích roztoče a rádi byste se jich co nejrychleji zbavili? Roztočům se nejlépe daří v kuchyních nebo ložnicích, neboť právě tyto místnosti poskytují nejvíce vlhkosti. Roztoči jsou často původci nejrůznějších alergických onemocnění. U mnoha lidí mohou způsobovat také astma nebo záněty kůže. Do bojů s těmito nezvanými hosty se s Vámi velmi ráda vydá společnost Šachmat.

Naše společnost nad roztoči vítězí pomocí tzv. mokrého čištění, při kterém je na čalounění či koberec naneseno čistící médium, které se nechá nějaký čas působit. Toto čistící médium je připodobňováno jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. Více informací najdete také na této webové adrese www.sachmat.com.

Za pomocí extrakčního kartáčového čištění se uvolní také hloubkové nečistoty, které jsou posléze dokonale vysáty. K tomuto procesu společnost Šachmat používá prvotřídní přístroje švýcarské značky Cleanfix. Mokré čištění koberců, sedacích souprav a čalounění je velmi rychlý čistící proces, po němž koberce velmi rychle schnou a vypadají jako nové.

Mokré čištění si zatočí nejen s roztoči a špínou, ale poradí si také s mastnými skvrnami. Velmi efektivně bude z koberců odstraněn také prach. S čištěním koberců Brno budete maximálně spokojeni. Za pomocí mokrého čištění je u koberců dosaženo také regenerace kobercového vlasu, neboť čistící sérum umí obnovit vlastnosti, vzhled i kondici koberce a čalounění. Na čištění koberců se se společností Šachmat můžete domluvit také na večerní hodiny či víkendy, aniž by si naše firma účtovala peníze navíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.