Objevte sílu parního čistění

V posledních letech přibývá hospodyněk, které se vrací k tradičním způsobům čištění a upouští od agresivní chemie. Rady našich babiček jsou často k nezaplacení, ale na druhou stranu nemusí zafungovat vždy. V případě většího úklidu tak nezbývá, než po některém z prostředků sáhnout. Ale co si počít v momentě, kdy na špínu nestačí ani chemie? Příjemně vás překvapí schopnosti parního čističe – horká voda přeměněná na páru dokáže hotové divy. Čištění párou je rychlé, ekonomické a šetrné ke zdraví i čištěnému povrchu.

Parní čističe zvládnou téměř vše

Čím začít? Parní čističe jsou naprosto univerzální. Podlahy, obklady, povrch dlaždic, skvrny na kobercích (dokonce i od vína!) – párou hravě zlikvidujete nečistoty, a to včetně nepříjemného zápachu.

Parní čističe se skvěle uplatní při mytí oken a dalších skleněných ploch. V kuchyni odstraní nánosy mastnoty a v tandemu s drátěnkou nebo kartáčem vyčistí i zanesený gril či troubu.

azdomy.cz_rea-karcher_cz_01

Pokračujeme dále. Pomocí parního čištění vrátíte někdejší lesk zašlému čalouněnému nábytku. V každém případě ale nejdříve vyzkoušejte čištění na skrytějším místě. Pokud bude výsledek dobrý, neváhejte parním čističem uzdravit celou sedačku. A to doslova, protože horká pára zničí roztoče a uvolní z vláken usazenou špínu. Čalounění oschne rychle, plísně se bát nemusíte.

A aby toho nebylo málo, párou, která pronikne téměř kdekoliv, vyčistíte i škvíry a zákoutí, kam byste se jinak nedostali. Perfektně vyčistíte plastové i plyšové hračky a v neposlední řadě zvlhčíte pokojové rostliny.

azdomy.cz_rea-karcher_cz_02

Jak správně vybrat parní čistič?

Nebudeme si nic nalhávat, dokonalého výsledku dosáhnete jen pomocí kvalitního přístroje. Chcete-li mít jistotu, že za své peníze získáte bezkonkurenčního pomocníka v boji proti špíně a nečistotám, vsaďte na značku Kärcher. Renomovaný výrobce zároveň nabízí vysokotlaké myčky, domácí i průmyslové vysavače a další stroje na domácí a profi čištění. S výběrem vhodného parního čističe vám ochotně poradí kvalifikovaný prodejce. Aktuální nabídku najdete na www.rea-karcher.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.