Je možné najít cenově dostupné ubytování v Praze bez kompromisů?

Připadá vám, že stávající bydlení přestává být vyhovující? Ať už je důvodem málo prostoru, časově náročné dojíždění do práce nebo cokoliv jiného, s omezeným rozpočtem to v Praze nebudete mít snadné. Ale skutečně platí, že za málo peněz dostanete ještě méně muziky? V případě ubytování v Rezidenci Topolová je vše tak trochu jinak!

Vítejte v rezidenci

Rezidence Topolová je multifunkční ubytovací zařízení, které si oblíbili studenti, turisté, sezónní pracovníci i mladé páry. K dlouhodobému bydlení jsou určeny garsoniéry a bytové jednotky s dispozicemi 1+1.

azdomy.cz_rezidencetopolova_cz_01

Pokud vás od realitní kanceláře odradila vysoká provize a zároveň se vám nedaří najít byt s nízkou kaucí, budete cenovou politikou provozovatelů rezidence mile překvapeni. Nečeká vás úhrada zálohy na několik měsíců předem – kauce odpovídá výši jediného měsíčního nájmu.

Levné ubytování Praha samozřejmě není určeno pro větší rodiny, nicméně pro mladou rodinu s menším dítětem je garsonka nebo byt 1+1 ideální startovní pozice. V případě Rezidence Topolová jde o jedinečnou kombinaci nízké ceny a výborné lokality. Z Prahy 10 se do centra dostanete za pár minut.

azdomy.cz_rezidencetopolova_cz_02

Byt si můžete pronajmout i koupit

Pronájem garsoniéry a bytu je jen jednou z možností. Na své si přijdou také zájemci o byty na prodej Praha. Bytové jednotky v Rezidenci Topolová jsou rozprodávány v několika fázích a vždy se setkaly s velkým zájmem. Aktuálně jsou k mání byty s dispozicemi 1+kk a 2+kk. Zrekonstruované a se stylovým zařízením.

Odpověď na výše položenou otázku zní jasně. I v hlavním městě je možné sehnat levný a přitom komfortní byt v dobré lokalitě. Chcete-li se dozvědět další informace o ubytování v Rezidenci Topolová na Praze 10, pokračujte na www.rezidencetopolova.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.