Odstranění graffiti z majetku není snadným úkolem

Graffiti je už několik desítek let rozšířeným problémem, se kterým se snaží policie bojovat, ale zatím marně. Jen velmi složitě lze zabránit každému vandalovi, který se v noci vydá na toulky městem s batohem plným sprejů a poškozuje cizí majetek malbami nebo nepřehlednou změtí nápisů a symbolů. Každý z nás může přijít do situace, kdy se ráno vzbudí a na svém majetku bude mít graffiti. Bohužel odstranění těchto sprejerských výtvorů není vůbec jednoduchou činností.

Dokonalý výsledek jen s pomocí profesionálů

Graffiti na fasádě domu, na plotě i na jiných plochách vašeho majetku se může objevit během několika vteřin. Jeho odstranění je však mnohem složitějším úkolem. Zejména pokud je graffiti na savém podkladu. Fasády a zídky jsou ze savých podkladů a sprej v tomto případě proniká až do samotné struktury materiálu, nezůstává jen na povrchu. Vyčištění běžnými čisticími prostředky je tak téměř nemožné. Při neodborném čištění na fasádě vždy mohou zůstat zbytky spreje nebo může dojít k poškození podkladu. Jestliže budete chtít dosáhnout dokonalého výsledku, je vhodnou volbou kontaktovat specialistu na odborné čištění od graffitů.

azdomy.cz_graffiti_cz_01

Na našem trhu je takovým specialistou firma ARS Axiom Real s.r.o.

Společnost ARS Axiom Real s.r.o. je na našem trhu specializovanou firmou na čištění fasád, ale i dřevěných a ocelových konstrukcí. Hlavní specializací firmy je čištění fasád a povrchů od atmosférických nečistot, ale také odstranění graffiti Praha i v ostatních částech republiky. K čištění využívá nejvyvinutější technologie německé výroby, které dosahují skvělých výsledků. Detailní popis čištění fasád firmou ARS Axiom Real s.r.o. najdete ZDE.

Samotným vyčištěním to ještě nekončí

Bohužel v dnešní době si po vyčištění fasády od graffiti ještě nemůžete myslet, že máte vyhráno. Nikdy nemůžete vědět, kdy se graffiti na vašem majetku objeví znovu. A na tuto situaci již můžete být připraveni. Existuje totiž speciální nátěr proti graffiti, který lze na povrchy aplikovat. Ten sice nedokáže zamezit aplikaci spreje na materiál, ale je schopen zabránit, aby se barva dostala do struktury materiálu. Čištění je tak mnohem snazší a zvládnete jej i vlastními silami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.