Rezidence NA VACKOVĚ změní Žižkov!

Uvažujete o tom, že se usídlíte v Praze? Líbí se vám představa bydlet nedaleko centra a současně si užívat blízkost přírody? Nyní není čas na dlouhé rozmýšlení. Na Žižkově vznikají nové byty, které nabídnou vysoký standard bydlení ve velmi atraktivním prostředí. Co od Rezidence NA VACKOVĚ čekat a proč koupi byt právě zde?

NA VACKOVĚ v moderním duchu

Rezidence NA VACKOVĚ vzniká v blízkosti ulice Olgy Havlové na Žižkově a navazuje na úspěšný projekt Alfarezidence. Stavbu realizuje společnosti Metrostav Development a.s. ve spolupráci se studiem MS Architekti. Projekt je koncipován tak, aby nabídl prostorově perfektně řešené byty, které budou maximálně využívat denní světlo. Rezidence NA VACKOVĚ nabídne rodinné bydlení v Praze, bydlení pro mladé páry i singles.

azdomy.cz_navackove_cz_01

Vznikne zde celkem 202 bytů:

  • 85 malých studií o dispozici 1+kk
  • 26 bytů 2+kk
  • 81 bytů s dispozicemi 3+kk
  • 10 luxusních bytů o velikosti 4+kk

Moderně koncipované nové byty Praha 3 nejsou jediným prvkem, kterým Rezidence NA VACKOVĚ vyniká nad ostatními projekty. Budovy jsou zasazeny do malebného prostředí, které nabízí těsné spojení s přírodou i velkoměstem. Nedaleko se nachází parky s možnosti sportovního vyžití, obchody, restaurace, školy i školky.

azdomy.cz_navackove_cz_02

50% bytů je pryč!

Byty na prodej Praha 3 budou kolaudovány až ve druhém čtvrtletí letošního roku. Prodej byl již zahájen a projekt zaznamenal velký úspěch. Již v září loňského roku bylo prodáno 50 % bytů. Jestliže vás projekt zaujal, neměli byste s nákupem bytu dlouho otálet. Pokud ještě nemáte představu o tom, jak velkou hypotéku vám banka poskytne, podívejte se na tuto kalkulačku. Získáte s ní základní představu o vašich možnostech. Pro konkrétní nabídku kontaktujte vybrané banky. Jestliže se nechcete potýkat se složitým procesem vyřizování hypotéky, obraťte se na finančního poradce. Výhodný úvěr je možné si sjednat i přímo u Metrostav Development a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.