Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development

Mladá generace dnes dává přednost vlastnímu bydlení před nájemným. Je to logické, neboť jde o velmi dobrou investici do budoucna. V současnosti jsou zdaleka nejpopulárnější lokality v Praze. Jednou z možností, kde si můžete zakoupit byt, je projekt Byty u parku, který vzniká na Žižkově, respektive na Vackově.

Do roku 2022 vznikne téměř 300 bytů

Projekt v Malešické ulici, jenž se staví pod taktovkou společnosti Metrostav Development se začíná realizovat právě v těchto měsících, již nyní jsou zde ale byty na prodej. Celkem jich vznikne 272 v jedenácti bytových domech. Výhodou je, že domy jsou koncipované s menším množstvím podlaží, což oceníte v momentě, kdy součástí vašeho bytu bude lodžie, balkon či terasa, s nimiž se v rámci projektu u jednotlivých bytů počítá. Nové byty Praha na Žižkově díky tomu nabídnou luxusní výhled na okolí.

Byty různé velikosti

Bytové jednotky budou v různých dispozičních řešeních, takže si zde na své přijdou takřka všichni zájemci. Nejmenší nové byty Praha 3 se plánují ve velikosti 1+kk, největší pak bude mít dispozice 5+kk, což uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Celý projekt klade důraz na to, aby domy přirozeně zapadly do okolí Malešické ulice a Žižkova, kde v současnosti probíhá celkem razantní přeměna bývalého nákladového nádraží. Postupně zde vzniká kompletní občanská infrastruktura, nová napojení komunikací, takže jako budoucí majitelé nového bytu nemusíte mít strach, že lokalita bude odříznuta od centra města. Zároveň je to ale odtud kousek do oblíbených rekreačních a odpočinkových míst Pražanů, v těsné blízkosti se nachází třeba Židovské pece, prostorný park, kam se dá ve volném čase vyrazit na procházky, případně třeba na piknik s kamarády a přáteli.

Novostavby Praha 3 v rámci rezidenčního projektu Byty u parku splní veškeré nároky a představy o komfortním bydlení ve velkoměstě 21. století. Tento i další developerské projekty ukazují moderní trendy v oblasti bydlení. Novostavby Praha 3 kladou důraz na prostornost a vzdušnost jednotlivých bytových jednotek. Za návrhem stojí architektonické studio Architecture Interior Project.

Využijte nákup nového bytu jako možnost skvělé investice

O byty Praha v rámci zmíněného projektu je už nyní značný zájem. Takže je dobré se rozmyslet brzy, abyste měli maximální možnost výběru. Novostavby Praha jsou velmi efektivním způsobem investice, takže si je rozhodně budou chtít pořídit i ti z vás, kteří hledají výhodné investiční příležitosti.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.