Venkovní žaluzie a předokenní rolety

Venkovní žaluzie

Chcete získat trošku soukromí a zajistit bezpečí vašeho domovu? Poohlédněte se po venkovních žaluziích, které vás překvapí svým praktickým využitím i jednoduchou manipulací. Vyberte si žaluzie nebo předokenní rolety, které budou splňovat vaše nároky a splní všechny funkce, které očekáváte!

Výhody rolet

Toužíte po klidném a bezpečném bydlení? V tom případě by vám neměly chybět předokenní rolety, které zajistí dostatek klidu a zabrání zvídavým pohledům sousedů či kolemjdoucích. Dalším velkým plusem rolet je i snížení hluku a zvýšení zabezpečení. V létě bezesporu oceníte možnost úplného zatemnění oken a zároveň dostatečné ventilace, v zimě vás zase potěší snížení energetických ztrát až o čtyřicet procent! Rolety si můžete vybírat z hlediska manipulace na elektricky či ručně ovládané. Ruční ovládání zajistí pohodlné zacházení pomocí kliky, pružiny nebo šňůry. Pokud se rozhodnete pro elektrický pohon, budete moci ovládat pohyb rolet třeba z pohodlí postele.

Venkovní žaluzie i předokenní rolety jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které jsou opatřeny lakem proti oděru i speciální povrchovou úpravou zaručující vynikající izolační vlastnosti. Chcete-li do svého domova vnést nádech moderního bydlení, podívejte se na pestrou nabídku venkovních žaluzií, které jsou praktickým a zároveň nejúčinnějším stínidlem. Dříve byly venkovní žaluzie využívány především v kancelářských a nebytových prostorách, ale stylové bydlení naštěstí diktuje trendy, které začínají hojně využívat i české domácnosti. Venkovními žaluziemi můžete ozdobit i altán, terasu, verandu nebo podtrhnout elegantní vzhled vaší pergoly.

Proč se rozhodnout pro venkovní žaluzie

Hlavním důvodem, proč vybrat právě venkovní žaluzie, by mělo být praktické využití v domácnosti. V létě se můžete těšit z příjemného přítmí a ochranou před UV zářením a zajistit si plynulejší regulaci vzduchu. Pevná konstrukce odolá i náročným povětrnostním podmínkám a vy se tak nemusíte obávat rychlého vyblednutí, poničení či zlomení žaluzií. Zapomeňte na zbytečné žaluzie u vás doma a vdechněte svým oknům nový luxusní vzhled, díky němuž opticky zvětšíte prostor ve vašem domě.
Ať už se rozhodnete pro předokenní rolety nebo vás zaujmou venkovní žaluzie, získáte pocit bezpečí a soukromí, zajistíte si nemalé úspory a v létě už nebudete muset utíkat před otravnými slunečními paprsky. Ačkoli se může zdát investice do venkovního mechanismu finančně náročnější, věřte, že pohodlí i praktické využití vás jednoznačně přesvědčí. Už žádné násilné buzení ostrým sluníčkem nebo otravným bubnováním deště. Nyní si sami určíte, kdy si prohlédnete počasí venku a to třeba z pohodlí postele.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.