Venkovní žaluzie a předokenní rolety

Chcete získat trošku soukromí a zajistit bezpečí vašeho domovu? Poohlédněte se po venkovních žaluziích, které vás překvapí svým praktickým využitím i jednoduchou manipulací. Vyberte si žaluzie nebo předokenní rolety, které budou splňovat vaše nároky a splní všechny funkce, které očekáváte!
Pokračovat ve čtení „Venkovní žaluzie a předokenní rolety“

Užijte si chládek na Vašem balkóně díky markýzám a roletám

Balkon je po stavební linii předsazená konstrukce, která přečnívá před nosnou zdí. Balkóny mají za sebou bohatou minulost a jejich řešením se zabývali i ti nejrenomovanější architekti. My se balkóny budeme zabývat po stránce stínění.
Pokračovat ve čtení „Užijte si chládek na Vašem balkóně díky markýzám a roletám“

Stínící technika pro Váš dům i byt

Otázka stínění je možná trochu méně důležitá jako topení, ale v rámci provozu v různých interiérech se s ní musí počítat. Budeme-li myslet stínění jako ochrana před slunečními paprsky, můžeme tím s úspěchem uspořit třeba finanční prostředky na klimatizaci, ale obráceně i při topení.
Pokračovat ve čtení „Stínící technika pro Váš dům i byt“

Zastiňte si interiér pomocí elegantních rolet

Rolety se používají ke stínění oken nebo jiných prostor, třeba v nábytku namísto skleněných výplní, ale i k předělu oddělených částí interiérů. Rolety, podobně jako žaluzie, jsou proto velice variabilní jak účelem, tak i provedením a používáním. Můžeme je ale proto v základu rozdělit na kategorie interiérové a exteriérové.
Pokračovat ve čtení „Zastiňte si interiér pomocí elegantních rolet“