Na zahradě jako doma

Dům a zahrada, to jsou spojené nádoby. Kdo je šťastným majitelem zahrady u svého domu, ví, jak je příjemný pohled z oken domu přímo do zahrady a jak příjemné je posezení v tichém zákoutí zahrady pod pergolou nebo na terase u domu. Pravdou je, že zahrada si vyžaduje mnoho skoro každodenní práce, aby ji člověk udržel ve stavu podle jeho představ a přání. Ale tato práce se mnohonásobně vyplatí.
Pokračovat ve čtení „Na zahradě jako doma“

Využití moderních pergol – videa

Rozhodli jste se pro zastínění na zahradu či terasu? Přemýšlíte o vhodném místě pro odpočinek a setkání s rodinou a přáteli? Doporučujeme právě pergolu. Kvalitní pergola musí splňovat tři základní vlastnosti, a to DESIGN, FUNKČNOST a KOMFORT PŘI UŽÍVÁNÍ.

Pergoly jsou buď samostatně stojící (vhodné nejen do zahrady, na terasu či pro komerční prostory), ale i fixované na stěnu domu.

Zpříjemnit venkovní relax pod pergolou lze i přidáním vhodných doplňků. V parných dnech pak můžete zapnout zvlhčování vzduchu do prostoru pod pergolul či prodloužit chvíle trávené venku zabudovaným osvětlením a nabíjecími lampami.

Užijte si chládek na Vašem balkóně díky markýzám a roletám

Balkon je po stavební linii předsazená konstrukce, která přečnívá před nosnou zdí. Balkóny mají za sebou bohatou minulost a jejich řešením se zabývali i ti nejrenomovanější architekti. My se balkóny budeme zabývat po stránce stínění.
Pokračovat ve čtení „Užijte si chládek na Vašem balkóně díky markýzám a roletám“

Dřevěná pergola Vás ochrání proti slunci i v parném létě

Pokud máte svůj vlastní rodinný domek, nebo i chatu či chalupu, zcela určitě rádi posedíte venku. Ať už je počasí pěkné či deštivé, je pro většinu lidí lákavé sedět mimo čtyři stěny svého obydlí. V takovém případě je nejlepším řešením pergola. Co to pergola je? Každý si zřejmě pod tímto pojmem představí něco jiného. Zkrátka je to venkovní přístřešek zbudovaný pro posezení na čerstvém vzduchu, který nás ochrání před palčivostí slunečních paprsků, ale často i před deštěm.
Pokračovat ve čtení „Dřevěná pergola Vás ochrání proti slunci i v parném létě“