Vybavujete firmu? Víme, kde koupit kancelářské židle levně

 

Pracovní prostředí spousty lidí dnes vypadá jednoduše: stůl a židle. Pro firmu to tedy není vysoká investice, nicméně vyplatí se oba tyto kusy nábytku vybírat zodpovědně. Nejlepší je nakoupit tam, kde se na kancelářský nábytek přímo specializují. A může to být klidně online.

Pravděpodobně vás bude zajímat, podle čeho vlastně kancelářské židle vybírat a kolik taková dobrá židle stojí. Můžete pořídit židli za dva tisíce i za deset tisíc. Záleží, co od ní očekáváte.

Židli byste měli vybírat přímo na míru

Nejlepší je vybírat židle už podle toho, kolik máte ve firmě zaměstnanců a jací jsou. Zajímat by vás měla především jejich váha, protože padesátikilové ženě bude vyhovovat jiná židle než stokilovému muži. Zatímco drobné ženy si vystačí s malou židlí, pro urostlé muže budete muset pořídit pořádné stabilní křeslo. Většina firem to řeší tak, že koupí raději větší pohodlná křesla, lidé menší tělesné konstituce do nich pak zapadnou a málem se v nich ztratí.

Málokterá firma si může dovolit kupovat pro každého nového zaměstnance židli, která by mu odpovídala. Můžete však nakoupit různé kancelářské židle (různé typy) a nechat zaměstnance vybrat.

Čím více nastavitelná, tím lépe

Pokud už chcete vybrat univerzální židli, kupte takovou, která má mnoho různých nastavení. Nejen dětské židle se dají nastavovat na různou výšku, i ty dospělácké je možné přizpůsobit. Dobrá je i možnost nastavení podpěrek rukou či zad, výška podpěry apod. Čím více prvků bude nastavitelných, tím lépe si každý člověk židli přizpůsobí.

Nebudete potřebovat jenom kancelářské židle

Nezapomeňte, že ve firmě pravděpodobně užijete i další sedací nábytek. Jestliže pořádáte pravidelné meetingy či konference, potřebujete konferenční židle. Pro setkávání s klienty se mohou hodit křesla či gauče. Máte-li vlastní kuchyňku, budete potřebovat jídelní stoly a židle.

Tohle všechno nakoupíte například v e-shopu Primazidle.cz. Levně a online s dopravou kurýrem po celé ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.