Nové byty na Vackově přinesou poklidné bydlení v srdci velkoměsta

Pokud v současné době uvažujete o koupi nového bydlení, v němž by se skloubila kvalita s poklidným, zároveň však městským prostředím, pak se nabízí možnost získat byt v rámci nově vznikajícího projektu na Vackově.

Vackov je součástí pražského Žižkova. Mnozí z vás tuto oblast znají spíše jako ponurou a zastaralou oblast Prahy se staršími a nepříliš útulnými domy. V posledních letech ale dochází k razantní proměně celé lokality. V rámci akce nové byty Praha na Vackově se o to zasluhuje i developerská společnost Metrostav Development, která za tímto projektem stojí.

Revitalizace Žižkova umožní získat nový byt v centru Prahy

Nové byty na Vackově vznikají v oblasti Horního Žižkova. Celá lokalita prochází kompletní revitalizací, kde kromě nových bytových domů vzniknou i moderní obchodní centra. Jde o místo, které je ideální z hlediska dopravní dostupnosti do dalších částí centra Prahy, kam je to z Vackova jen pár minut chůze či jízdy autem, případně pak městskou hromadnou dopravou. Zároveň zde developer počítá s tím, že nové byty Vackov budou vystavěné s ohledem na životní prostředí, takže zde jako budoucí majitelé nemusíte mít obavu z přílišného městského ruchu bez kontaktu s přírodou.

K prodeji jsou stovky bytů

Pokud jde o detaily výstavby, počítá se s postupným vybudováním 5 objektů, v nichž vznikne celkem 342 moderních bytů o různé velikosti. Některé z nich mají termín dokončení již v roce 2020, ostatní pak budou k dispozici novým majitelům v následujícím roce.

Architekti při realizaci tohoto projektu kladli důraz na vzdušnost interiérů a sepětí objektů s okolím. Součástí prodávaných bytů jsou tak předzahrádky, lodžie, balkony či střešní terasy, jež zpříjemní komfort všem bydlícím.

Žižkov opět ožívá

Oblast Žižkova se i díky developerskému projektu Nové byty Vackov znovu stane živým a příjemným místem pro život tak, jak tomu kdysi v minulosti bývalo. Horní Žižkov jako celek disponuje komplexní občanskou vybaveností. Nedaleko nových objektů se nachází řada restaurací a hospůdek, kino Aero, v neposlední řadě pak i spousta míst k odpočinku, nákupům a zábavě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.