Vybavte si sklad podle svých představ. Systém s regály si navrhněte sami

I ve skladech by měl panovat nějaký systém, který usnadní, a především urychlí práci skladníkům. Pokud vám nevyhovuje dosavadní řešení, vsaďte na osvědčené regálové systémy, které nacházejí uplatnění napříč mnohými odvětvími. Používají se totiž v obchodech, autodílnách, ale klidně i ve sklepech. Předtím, než si vyberete konkrétní variantu, byste si měli ujasnit, jaká máte očekávání.

Po individuálním přístupu prahne každý zákazník, což si společnost STORAGE CZ uvědomuje, a proto přišla s takzvaným online návrhářem regálů. Sami si přesně sestavíte regál, jenž vám bude vyhovovat po všech stránkách. Jedná se tedy o řešení na míru.

Jak si navrhnout regálový systém?

Prvně si vyberte konkrétní druh regálů, o něž máte zájem. Potřebujete uskladnit pneumatiky? Hledáte vhodné řešení do prodejny? Vyhovuje vám spíše paletový regál? Přesně takové otázky byste si měli klást předtím, než s navrhováním začnete. Poté si navolíte počet polic, jejich vzdálenost mezi sebou, výšku sloupce, šířku, hloubku i nosnost polic. Jakmile jste s navrhováním u konce, ihned se dozvíte i cenu a datum možného dodání.

 

 

Co sklad, to specifické prostory

Protože ne všechny sklady jsou stejné, je nemožné navrhnout jednu univerzální variantu, která by vyhovovala všem. Společnost STORAGE CZ si to uvědomuje, a proto přišla s opravdu originálním nápadem, o nějž je nebývalý zájem. Služeb uvedeného profesionála využívají dokonce i velké firmy, jako jsou Samsung Slovakia, IKEA, Whirlpool či Kia Slovakia.

V produktovém portfoliu najdete nejen regály, ale také přepravky, tudíž STORAGE CZ se stane vaší pravou rukou při vybavování skladů. Firma klade důraz na vysokou odolnost, což splňují jak regály, tak i samotné přepravky. V případě zájmu je možné přepravky potisknout vaším logem a sladit je tak s vaší firemní identitou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.