Udělejte doma konečně pořádek! Regály a přepravky vám pomůžou

Skladovacího prostoru není nikdy dost. Pokud jde o místa, jako je sklep, garáž, dílna, půda či třeba komora, ten nejvýhodnější skladovací prostor nabízejí regály. Pevné kovové regály a celé regálové systémy zdaleka neslouží jenom ve velkých skladech či logistických areálech. Své uplatnění najdou i v domácnostech.

Regály do každé rodiny

Je jedno, zda vyznáváte zimní sporty, fandíte automobilovým veteránům, zda jste kutil anebo je vaše žena hospodyňka vyznávající zásoby kdečeho, regály unesou všechno. Pořídíte-li si kvalitní kovové regály, obstojí dokonce i ve vlhkém sklepě.

K dispozici máte regály na míru, takže vždy maximálně využijete dané místo. Můžete si vybírat mezi regály různých výšek, šířek i nosnosti. Zvolit si lze také mezi různými variantami polic. Dokonce můžete využít i online konfigurátor k sestavení vlastního regálu.

Není efektivnější varianta skladování, než jsou regály, snad jen regály v kombinaci s přepravkami. Také přepravky jsou ideálním pomocníkem pořádku v domácnosti. Podobně jako je tomu v případě regálů, i přepravky jsou dostupné v celé řadě rozměrů a podob.

Přepravky pro něho i pro ni

Přepravky spolu s regály jistě skvěle zapadnou do každé dílny. Lze je využít na skladování nejrůznějších součástek, nářadí či dílenské chemie. Poslouží k uložení náhradních dílů. Dokonce jsou k dispozici i speciální regály na pneumatiky. Právě pneumatiky totiž často v garáži zabírají nejvíc místa a kvůli neskladnosti není kam je schovat.

Ženy regály, police a přepravky ocení pro skladování nejrůznějších zásob. Nejde jenom o zavařeniny, marmelády, džemy, kečupy a další dary zahrady, přetavené v mistrovské kulinářské kousky. Třeba taková praktická přepravka na maso jistě přijde vhod nejedné ženě. A nejenom ženě. I muži budou rádi, pokud budou mít zabíjačkové speciality nebo nadílka od řezníka konečně svoje přepravky. Ty přijdou vhod i do auta.

Pokud nyní doma přepravky a regály nemáte, je jisté, že až si je pořídíte, budete jejich praktické výhody využívat pořád.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.