Byty u parku jsou splněným snem o bydlení v metropoli

Už jste si všimli proměny, kterou právě prochází oblast Horního Žižkova? Centrum Prahy se díky ní konečně změní v reprezentativní prostor, na který jsme už dlouho čekali. Nová část zástavby nabídne rezidenční i obchodní čtvrť. Jaké byty jsou nyní k dispozici?

Bydlení přímo u parku

Také si přejete, abyste si konečně splnili sen o svém vysněném bydlení? Možná i pro vás jsou skvělým řešením byty na Praze 3, které nabídnou jedinečnou kombinaci. Jsou zasazeny v přímé blízkosti krásného parku, který přímo vybízí k procházkám a sportovní činnosti, a zároveň se ocitáte v samém srdci metropole. Nově budovaná obchodní čtvrť pak nabídne veškerou občanskou vybavenost. Blízkost školek, škol i veřejné dopravy je další velkou výhodou tohoto místa.

Důraz na prostor a světlo

Projekt právě vznikajících jedenácti bytových domů s maximálně šesti nadzemními podlažími je unikátní architektonické dílo. Každý byt je navržen tak, aby dokázal maximálně pracovat s přirozeným slunečním světlem, a aby byl jeho prostor co nejefektivněji využit. Byty na pražském Žižkově splňují náročné požadavky na současné moderní bydlení. Nízkoenergetická stavba je navíc citlivě zasazena do současné zástavby v okolí.

Byty pro každého

Patříte k vyznavačům minimalismu nebo sháníte prostorný byt pro celou rodinu? Nový projekt bytů u parku nabídne celkem 272 bytů s dispozicemi, kde si svůj ideální prostor vybere každý. Jednopokojové ateliéry se střídají s byty o dispozici 2+kk, 3+kk, nebo 4+kk. V nabídce jsou i mezonetové byty o dispozici 4+kk. K tomu dostatek bytů vybavených prostornou zahrádkou, terasou nebo balkóny.

Blízkost historicky významných památek a parků proměňuje toto místo v ideální prostředí pro městské bydlení. Do centra dění to máte jen malý kousek, a navíc bydlíte v klidné lokalitě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.