Odhlučnění prostor můžete vyřešit svépomocí i s přispěním šikovné společnosti

Určitě už jste se někde setkali s nepříjemným hlukem, v němž jste se necítili komfortně. Pokud jde jen o jednorázovou krátkou zkušenost, nijak nás to neovlivní. Pokud ale žijeme v bytě, nebo pracujeme v kanceláři, kde je neustále narušován klid, ticho a příjemná atmosféra nadměrným hlukem, pískáním, houkáním nebo šuměním a podobně, z dlouhodobého pohledu tato skutečnost může mít značný vliv na zhoršení našeho zdraví. Je proto důležité zajistit si všude tam, kde setrváváme ticho v míře, abychom se cítili dobře.

Společnosti řešící odhlučnění

Je mnoho firem, které provádí odhlučnění prostor za pomoci různých materiálů. Jde o to rozlišit, jaké konstrukce potřebujeme odhlučnit, zda je budovat teprve stavěna, nebo už má svou finální podobu, zda k nám hluk proniká stěnami, či stropem, anebo chceme odhlučnit podlahu, díky níž na nás stále bouchá soused žijící pod námi. I to, o jaký hluk se jedná, je důležité.

Použít můžete např. akustickou pěnu vlnky 4,5 cm, akustické dlaždice 4,5 cm izolační rohož pod koberec 5 mm nebo třeba izolační rohož pod plovoucí podlahu 3 mm. Na calounickymaterial.cz můžete najít mnohé jiné varianty, např. lisovanou akustickou pěnu, akustickou pěnu – pyramidy 5/2 7 cm a mnohé jiné.

PUR pěny a jejich využití

K dispozici jsou na našem trhu i oblíbená PUR pěna. Molitanové desky se řadí k nejprodávanějším typům pěn na trhu s čalounickým i dalším materiálem. Jde o kvalitní desky z molitanové PUR pěny, nebo také jen z molitanové pěny, studené pěny, viscoelatické pěny neboli pěny paměťové.

Pohledejte si na internetu návod, jak provést odhlučnění podlahy nebo třeba stěny. Není to těžké, postačí vám jeden materiál nebo kombinace několika materiálů, a odstraníte nepříjemný hluk, kterým vás obtěžují sousedé nebo stroje ze sousedící dílny či garáže. Anebo oslovte společnost provádějící odhlučnění interiérů. Budete překvapeni, jak rychle vás zbaví nechtěného hluku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.