Úklid větších prostor usnadní profesionální stroje

Zatímco ve vlastním bytě si každý zvládne uklidit sám, horší je to se společnými prostory, kde se pohybují stovky lidí. Ať už jde o sklady, nákupní centra, supermarkety, školy, fitness centra, hotely či restaurace, tady všude by se člověk při manuální práci příliš nadřel. Naštěstí máme dnes možnost využít moderní techniku, která potřebuje jen minimální zapojení ze strany člověka.

Zapomeňte na mop, kyblík a hadr, umývání tvrdých povrchů perfektně usnadní podlahové mycí – stroje. Pravděpodobně už jste se s nimi také setkali, zejména v obchodních domech nebo velkých supermarketech se většinou večer prohání úklidová četa na vozítku.

Řídit mycí stroj je zábava

Jednou z variant mycích strojů jsou sedící přístroje. Pro velké prostory, kde byste se při úklidu příliš nachodili, jsou výbornou volbou. Obsluha se jen posadí do měkkého sedadla, zapne stroj a točí volantem. Stroje zpravidla jezdí rychlostí okolo 6 km/h, mají dobrou manévrovatelnost a obsluha je jednoduchá.

Je ale potřeba zmínit, že existují i stroje s chodící obsluhou. Ty se hodí spíš do menších prodejen, na druhou stranu se s nimi lépe čistí prostory kolem nábytku a regálů.

Důležité je vybrat kvalitu

Mycí, zametací a další úklidové stroje vyrábí několik firem, mezi jejich produkty pochopitelně jsou určité rozdíly. Profesionální úklidové firmy si velmi chválí zejména stroje značky Hakomatic od německého výrobce Hako. Na trhu jsou už od roku 1950 a v ČR je dodává společnost Unikont Group. Mycí stroje Hakomatic se vyznačují jednoduchou obsluhou i údržbou, v případě potíží je k dispozici non-stop servis.

Mycí stroje jsou samozřejmě k dispozici v různých velikostech i s různými schopnostmi. Neváhejte se obrátit na Unikont Group, pomohou vám najít model ideální právě pro vaše potřeby. Přece už se nebudete dál trápit s mopem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.