Peníze nejsou žádný problém

Peníze jsou zapotřebí stále. Jen je jich potřeba někdy více a někdy se spokojíme s menším obnosem. Co ale dělat ve chvíli, kdy jsou potřeba hned a více? Zamyslíme se, jaké máme možnosti a pak si vše jednoduše vypočítáme. Nebo to můžeme nechat na některém odborníkovi.

Ať se nám to líbí či nelíbí, peníze budou hrát v našich životech vždycky důležitou roli. A ten, kdo říká, že pro něj peníze nic neznamenají, jich má buď dostatek, nebo se snaží být zajímavým. My ostatní určitě i bez mučení přiznáme, že jsou pro nás prostě nezbytné a rozhodně v našich životech znamenají mnoho.

Bez potřebných financí přeci není možné bydlet, studovat, cestovat, jíst. Není možné zkrátka nic. Někdy ale nastane situace, kdy je jich zapotřebí o trochu více nežli před rokem nebo před měsícem. Těch možností, kdy se to může stát, je opravdu mnoho.

Náš potomek se rozhodl, že bude studovat v zahraničí a potřebuje finanční pomoc do začátku.

Máme možnost úžasné dovolené, ale právě ta jedna malá drobnost nám to chce stůj, co stůj pokazit.

Nebo jsme jednoduše našli „díru na trhu“ a máme super nápad, jak ji zaplnit, a ještě na tom docela slušně vydělat.

S bankou se počítat nedá, protože její „sloní paměť“ si jistě vybaví, jak se nám nepodařila zaplatit včas faktura za telefon nebo nějaký jiný důležitý účet. Tady pomohou dvě věci – americká hypotéka a kalkulačka. Jak to jde dohromady?

Buď si můžete nechat odhadnout vaši nemovitost a pak si jednoduše spočítat, kolik by vám bylo nabídnuto finančních prostředků nebo se obrátit přímo na odborníky, kteří vám s tím pomohou.

Nebankovní hypotéka má několik nesporných výhod oproti bankovním produktům tohoto druhu. Nejen, že není zapotřebí dokládat výši příjmu, ale také se může přimhouřit oko nad drobnými záznamy v registrech dlužníků. Doba splácení se může prodloužit až na časový úsek třiceti let. A opět můžeme použít na výpočet splátek americké hypotéky kalkulačku. Pokud vám poskytovatel rozvrhne splátky na delší dobu, pak to nebude měsíčně taková rána pro rodinný rozpočet a vy budete moci klidně splácet, a přitom se nikterak výrazněji neomezovat.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.