Nebankovní hypotéka vám pomůže od finančních problémů

Dostali jste se do finančních nesnází? Banka vás odmítla? Nevíte, kam jít a co dělat? Hledáte možnosti, jak z toho vyváznout, ale nic se nenabízí? Nevěšte hlavu a raději vyzkoušejte nebankovní společnost, která pracuje úplně jinak než banka, a přitom nabízí stejně výhodné podmínky.

Nebankovní hypotéka

V případě, že vás odmítli v bance, pak ještě nemusí být všem dnům konec. Hledáte řešení a stále přemýšlíte nad svou vážnou finanční situací, ale bezútěšně? Nic nepomáhá a nemůžete najít to správné řešení? Vyzkoušejte nebankovní hypotéky.

Nebankovní hypotéka je finanční produkt vhodný pro každého běžného občana. Jedná se tedy o spotřebitelský úvěr. Ručíte nemovitostí, za kterou můžete získat maximálně 70 % její odhadní ceny. Odhad provedeme sami pomocí odborníků a nic za něj předem neplatíte. Vlastně vůbec žádné poplatky předem neplatíte.

Náš tip: Díky zpětnému leasingu nemovitostí získáte peníze na vyřešení svých finančních problémů, nepřijdete o nemovitost a v budoucnu budete mít šanci si ji opět koupit. 

Jistě se budete ptát na dobu splatnosti a na další podmínky:

  • Doba splatnosti od jednoho roku až na třicet let. Dobu splatnosti si můžete zvolit jakoukoliv, a to od jednoho roku splácení až po dlouhých 30 let.
  • U podnikatelských úvěrů je také možnost tolerance nižších daňových přiznání. Nebankovní hypotéky bez registru znamenají pro podnikatele, že nebudeme ani nahlížet do registrů dlužníků. To znamená, že i pokud máte nějaký záznam, tak úvěr můžete klidně sjednat, dohodnout a podepsat čili vám jej můžeme poskytnout.
  • U spotřebitelských úvěrů na záznamy nahlížíme, protože je potřeba to prověřit, ale pokud záznam v registru máte, opět to neznamená, že bychom vám úvěr zamítli.

Vhodné i pro předlužené a více zadlužené klienty

Tyto půjčky jsou vhodné zejména v případě, že vás banka odmítla nebo máte velké finanční problémy. V těchto případech se snažíme klientům co nejvíce pomoci. Celé vyřízení je rychlé a velice snadné, aby vás ještě více nezatěžovalo nějakými starostmi. Zpracujeme i nezávaznou nabídku, za kterou nic neplatíte a hned budete vědět, jak na tom jste.

Splátky jsou velice často podobné těm, které znáte z banky. Díky těmto penězům můžete splatit dluhy, exekuce, oddlužit nemovitosti, zvolit konsolidaci půjček a spoustu dalšího. Zároveň můžete ručit jakoukoliv nemovitostí ať už domem, bytem, garáží, pozemkem, nebo jiným druhem nemovitosti.

Podnikatelům pomůže americká hypotéka

Některé pojmy finančního charakteru jsou někdy trochu zavádějící. Nemusíme být ale odborníky, abychom se v nich vyznali. Stačí jen dostatek informací a pak se správně rozhodnout, kterou pomocnou ruku přijmeme. A také, kde nám ji jsou ochotni podat.

Účinná pomoc začínajícím podnikatelům

Někdy se může stát, že nás některé pojmy z finančního světa tak trochu zmatou a my v podstatě nevíme, co přesně znamenají. Jedním z takových pojmů je i americká hypotéka bez dokládání příjmů. Na první pohled by se mohlo zdát, že poskytovateli bude naprosto lhostejné, jestli máte vůbec z čeho splácet. Není tomu tak. Pokud se jedná o solidní jednání, tak musí být splněny určité podmínky. Jde o to, že mnohdy má podnikatel sice nízké daňové přiznání, ale jeho příjmy na splácení hypotéky stačí. Podnikatelský úvěr mohou využít tedy i soukromí podnikatelé, kteří teprve začínají a dokládání příjmů by pro ně byl problém. Zatím totiž daňové přiznání nemají. Pomocí americké hypotéky bez dokládání příjmů si začínající podnikatel může například vybavit firmu, nakoupit automobily, zařídit kancelář. Anebo si udělat hezkou dovolenou. Jedná se totiž o půjčku bezúčelovou, tudíž se nemusí nikdo zpovídat, zač peníze hodlá utratit.

  • Důležitou informací je to, že se jedná o úvěr se zástavou nemovitosti.

Ale ani to není nikterak složité. Stačí jen ofotit vybranou nemovitost a pak fotografie spolu s on-line vyplněným dotazníkem zaslat internetovou cestou. Během několika dnů, možná i hodin, můžete mít potřebné finanční prostředky na svém kontě. Většinou se jedná o sedmdesát procent z odhadní ceny. Ale to záleží i na lokalitě a samozřejmě i stavu nemovitosti. Překážkou v poskytnutí finanční pomoci nejsou ani záznamy v registrech. Záznamy v NRKI nebo SOLUS jsou opomíjeny zcela. Registr BRKI je sice závažnější, ale i tam se dá přimhouřit oko.

  • Nechte si zpracovat nezávaznou nabídku a budete vědět, jaké jsou vaše možnosti.

Mnoho klientů využije možnost získání americké hypotéky bez dokládání příjmů k tomu, že si mohou refinancovat předešlé půjčky, vyplatit zástavy nebo zastavit už probíhající exekuční řízení.

Spočítejte si kolik vás bude stát americká hypotéka

Snažíte se vypočítat si, kolik budete splácet? Kolik byste mohli získat financí a jak to bude s měsíčními splátkami? Na kolik let máte úvěr zvolit? Neradi vám to říkáme, ale snažíte se zbytečně, u nás totiž žádnou obecnou kalkulačku nenajdete. Za to pro vás zdarma a okamžitě připravíme návrh vašeho řešení.

Americká hypotéka kalkulačka

Jestliže se snažíme dopátrat kalkulačky vhodné k obecným výpočtům úvěru, pak zbytečně dále nehledejte, protože ji nenajdete.

Podívat se můžete pouze na nějaké reprezentativní případy, ale obecně vám nevytvoříme výpočty, které by mohly být alespoň trochu pravdivé, a uváděly vaší konkrétní situaci.

My tvrdíme, že kalkulačky jsou zde od toho, aby lidem znepříjemňovaly život. Samozřejmě chápeme, že si chce někdo vypočítat splátky dopředu, jenomže v našem případě to tak nefunguje, protože se zabýváme každým klientem individuálně. Preferujeme osobní přístup, a i když se s vámi nesetkáme, nebo třeba jen jednou na závěrečné schůzce při podpisu smlouvy, protože neradi klienty obtěžujeme neustálými schůzkami, nemůžeme vám ani dopředu sdělit, jak přesně váš konkrétní případ bude vypadat pomocí nějaké obecné kalkulačky. Jelikož ke všem klientům máme individuální přístup, nemůžeme zadat nějakou obecnou kalkulačku.

Každému případu se věnujeme individuálně

Proto u nás nenajdete americkou hypotéku kalkulačku.

Velice rádi a ochotně vám poskytneme návrh americké hypotéky dle vaší konkrétní situace, a to po vyplnění online žádosti, která vám zabere jenom pár minut. Stačí to jednoduše vyplnit a za pár minut můžete mít výsledek přímo vašeho konkrétního předběžného případu, takže si nemusíte složitě lámat hlavu s nějakými výpočty. Jednoduché a snadné. Samozřejmě je tento návrh ještě nezávazný a je naprosto zdarma, takže se k ničemu prozatím neupisujete. Je to pouze orientační návrh, ovšem vytvořený přesně dle vašich možností a údajů, proto se na něj můžete více spolehnout než na nějaké výpočty z kalkulačky, které by nebyly vůbec přesné ani pravdivé.

Nečekají vás žádné poplatky předem.

Získat můžete až 70 % z odhadu nemovitosti.

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí.

Doba splácení 1–30 let. Můžete si sami zvolit.

Snažíme se přizpůsobit vašim potřebám.

Úvěr můžete kdykoliv zdarma předčasně splatit. Nejsou za to žádné poplatky.

Ručit můžete bytem, domem, pozemkem, budovou, garáží a dalšími nemovitostmi.

Vždy pro vás máme připravenou nízkou úrokovou sazbu, podobnou té v běžných bankách a garantujeme také nízké měsíční splátky.

Hypotéka bez registru vám pomůže vyřešit finanční problémy

Finanční problémy potkají alespoň párkrát za život téměř každého z nás. Jak se s těmito obtížemi vypořádáte, je však pouze na vás. Pokud potřebujete pomocnou ruku, na kterou se můžete spolehnout, neváhejte se obrátit na osvědčenou nebankovní společnost.

Půjčka bez jakéhokoliv rizika

Uvažujete nad tím, že si vezmete půjčku, ale příliš se na tomto trhu neorientujete? Máte prakticky dvě možnosti – buď můžete jít do banky, kde vás dost možná díky předchozím dluhům odmítnou, anebo můžete jít přímo do nebankovní společnosti, která vám poskytne bez jakýchkoliv výhrad spolehlivou 100% hypotéku. Jak se rozhodnete?

Libovolná doba splácení, zajímavá úroková sazba, rychlé sjednání a peníze do dvaceti čtyř hodin na účtu – toto jsou slova, která přesně charakterizují právě americkou hypotéku. O tu můžete zažádat nejčastěji online, což je nejpohodlnější a nejpřijatelnější způsob vůbec.

Záznamy nehrají roli při schvalování úvěru

Hypotéka bez registru je výjimečná v tom, že vám poskytne potřebné finance i tehdy, pokud máte nějaké zápisy v registrech. Pokud jste měli v minulosti dluhy nebo nějaké potíže se splácením, tak zde pravděpodobně mít zápis budete. Nezoufejte ale, pro nebankovní společnosti to nebývá problémem. Jediné, co pocítíte, tak bude to, že budete mít o něco méně výhodnou úrokovou sazbu. I tato znevýhodněná sazba však bude stále velmi výhodná a patřičně konkurenceschopná. Pokud se tedy bojíte odmítnutí díky záznamů v registrech, jako tomu bylo v bankách, které jste navštívili tak nezoufejte, nic takového vás čekat nebude.

Ručení nemovitostí se obávat nemusíte

Spousta lidí má strach, když hovoříme o tom, že se budete muset zaručit nemovitostí. Toho se však naprosto obávat nemusíte, obzvláště pokud víte, že budete schopni řádně splácet. Je potřeba si uvědomit, že právě zástava vašeho majetku slouží společnosti k tomu, aby byla v případě odmítnutí splácení schopná získat své peníze zpět. Pokud to však myslíte vážně a hodláte řádně splácet, tak se opravdu není čeho bát, nikdo vám váš domov nesebere. Nebankovní hypotéky jsou férové a tato podmínka k nim zkrátka nedomyslitelně patří.

V nebankovním sektoru jste stále bonitní

Slovo „nebonitní“ slyší poslední dobou stále více žadatelů o finanční pomoc. Ale pouze v bance. V nebankovním sektoru tento termín v podstatě neexistuje. Tady se jen přizpůsobí podmínky momentální finanční situaci jejich klienta.

Pokud máte pravidelný příjem, a přesto jste byli v bance odmítnuti, pak mohl být důvodem nějaký záznam v registru dlužníků, o kterém možná ani nevíte anebo jste si mysleli, že už byl dávno vymazán. Problém může být i s druhem příjmů, který banka prostě neuznává. Jste zkrátka nebonitní.

  • Vy ale potřebujete peníze hned a rozhodně se vám nehodí čekat několik let, až se situace změní.

Pro překlenutí tohoto období využívají klienti nebankovní hypotéku. Výhodou tohoto finančního produktu je nejen tolerance k mnoha „bankovním překážkám“, ale také velká rychlost vyřízení. Jelikož se o klientovi zjišťuje skutečně jen několik málo informací, odpadá zbytečné papírování a vše je vyřízeno za krátkou dobu. Záleží v podstatě jen na tom, jestli máte vhodnou nemovitost, kterou budete moci nabídnout jako protihodnotu svého úvěru. Může se jednat i o rekreační objekty, se kterými mají banky někdy potíž. Stejně tak, jako s družstevními byty. Tady postačí, pokud se bude zmíněná nemovitost nacházet na území České republiky.

  • Možnosti nebankovní hypotéky využívají klienti nejen například k renovaci bytu, nákupu vlastního bydlení, možnosti užít si příjemnou dovolenou, ale také k tomu, aby se konečně zbavili svých finančních starostí.
  • Je totiž běžné si kupříkladu konsolidovat drahé půjčky nebo refinancovat hypotéku.

Běžné bývá také vyplacení exekucí. Velkou výhodou hypotéky z nebankovního sektoru je i to, že můžete kdykoliv svůj závazek doplatit anebo přejít ke klasické bance, pokud důvody zamítnutí konečně pominuly. V obou případech neplatíte žádné poplatky navíc. Chcete-li zůstat až do konce splácení u stávajícího poskytovatele, můžete si nechat splátky natáhnout až na dobu čtyřiceti let. Záleží pochopitelně na věku žadatele a na dalších okolnostech. Pro lepší přehlednost je dobré nechat si vyhotovit nezávaznou nabídku.