Spočítejte si kolik vás bude stát americká hypotéka

Snažíte se vypočítat si, kolik budete splácet? Kolik byste mohli získat financí a jak to bude s měsíčními splátkami? Na kolik let máte úvěr zvolit? Neradi vám to říkáme, ale snažíte se zbytečně, u nás totiž žádnou obecnou kalkulačku nenajdete. Za to pro vás zdarma a okamžitě připravíme návrh vašeho řešení.

Americká hypotéka kalkulačka

Jestliže se snažíme dopátrat kalkulačky vhodné k obecným výpočtům úvěru, pak zbytečně dále nehledejte, protože ji nenajdete.

Podívat se můžete pouze na nějaké reprezentativní případy, ale obecně vám nevytvoříme výpočty, které by mohly být alespoň trochu pravdivé, a uváděly vaší konkrétní situaci.

My tvrdíme, že kalkulačky jsou zde od toho, aby lidem znepříjemňovaly život. Samozřejmě chápeme, že si chce někdo vypočítat splátky dopředu, jenomže v našem případě to tak nefunguje, protože se zabýváme každým klientem individuálně. Preferujeme osobní přístup, a i když se s vámi nesetkáme, nebo třeba jen jednou na závěrečné schůzce při podpisu smlouvy, protože neradi klienty obtěžujeme neustálými schůzkami, nemůžeme vám ani dopředu sdělit, jak přesně váš konkrétní případ bude vypadat pomocí nějaké obecné kalkulačky. Jelikož ke všem klientům máme individuální přístup, nemůžeme zadat nějakou obecnou kalkulačku.

Každému případu se věnujeme individuálně

Proto u nás nenajdete americkou hypotéku kalkulačku.

Velice rádi a ochotně vám poskytneme návrh americké hypotéky dle vaší konkrétní situace, a to po vyplnění online žádosti, která vám zabere jenom pár minut. Stačí to jednoduše vyplnit a za pár minut můžete mít výsledek přímo vašeho konkrétního předběžného případu, takže si nemusíte složitě lámat hlavu s nějakými výpočty. Jednoduché a snadné. Samozřejmě je tento návrh ještě nezávazný a je naprosto zdarma, takže se k ničemu prozatím neupisujete. Je to pouze orientační návrh, ovšem vytvořený přesně dle vašich možností a údajů, proto se na něj můžete více spolehnout než na nějaké výpočty z kalkulačky, které by nebyly vůbec přesné ani pravdivé.

Nečekají vás žádné poplatky předem.

Získat můžete až 70 % z odhadu nemovitosti.

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí.

Doba splácení 1–30 let. Můžete si sami zvolit.

Snažíme se přizpůsobit vašim potřebám.

Úvěr můžete kdykoliv zdarma předčasně splatit. Nejsou za to žádné poplatky.

Ručit můžete bytem, domem, pozemkem, budovou, garáží a dalšími nemovitostmi.

Vždy pro vás máme připravenou nízkou úrokovou sazbu, podobnou té v běžných bankách a garantujeme také nízké měsíční splátky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.