Podnikatelům pomůže americká hypotéka

Některé pojmy finančního charakteru jsou někdy trochu zavádějící. Nemusíme být ale odborníky, abychom se v nich vyznali. Stačí jen dostatek informací a pak se správně rozhodnout, kterou pomocnou ruku přijmeme. A také, kde nám ji jsou ochotni podat.

Účinná pomoc začínajícím podnikatelům

Někdy se může stát, že nás některé pojmy z finančního světa tak trochu zmatou a my v podstatě nevíme, co přesně znamenají. Jedním z takových pojmů je i americká hypotéka bez dokládání příjmů. Na první pohled by se mohlo zdát, že poskytovateli bude naprosto lhostejné, jestli máte vůbec z čeho splácet. Není tomu tak. Pokud se jedná o solidní jednání, tak musí být splněny určité podmínky. Jde o to, že mnohdy má podnikatel sice nízké daňové přiznání, ale jeho příjmy na splácení hypotéky stačí. Podnikatelský úvěr mohou využít tedy i soukromí podnikatelé, kteří teprve začínají a dokládání příjmů by pro ně byl problém. Zatím totiž daňové přiznání nemají. Pomocí americké hypotéky bez dokládání příjmů si začínající podnikatel může například vybavit firmu, nakoupit automobily, zařídit kancelář. Anebo si udělat hezkou dovolenou. Jedná se totiž o půjčku bezúčelovou, tudíž se nemusí nikdo zpovídat, zač peníze hodlá utratit.

  • Důležitou informací je to, že se jedná o úvěr se zástavou nemovitosti.

Ale ani to není nikterak složité. Stačí jen ofotit vybranou nemovitost a pak fotografie spolu s on-line vyplněným dotazníkem zaslat internetovou cestou. Během několika dnů, možná i hodin, můžete mít potřebné finanční prostředky na svém kontě. Většinou se jedná o sedmdesát procent z odhadní ceny. Ale to záleží i na lokalitě a samozřejmě i stavu nemovitosti. Překážkou v poskytnutí finanční pomoci nejsou ani záznamy v registrech. Záznamy v NRKI nebo SOLUS jsou opomíjeny zcela. Registr BRKI je sice závažnější, ale i tam se dá přimhouřit oko.

  • Nechte si zpracovat nezávaznou nabídku a budete vědět, jaké jsou vaše možnosti.

Mnoho klientů využije možnost získání americké hypotéky bez dokládání příjmů k tomu, že si mohou refinancovat předešlé půjčky, vyplatit zástavy nebo zastavit už probíhající exekuční řízení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.