S nůžkovým stanem Vás počasí nenachytá!

Organizujete rádi oslavy na zahradě, grilování pod širým nebem a podobné akce ve venkovním prostředí? Pak určitě dobře znáte následující situaci: zahradní nábytek je rozestavěný, jídlo i nápoje jste včas nachystali a první hosté se sjíždění. Obloha se však začala kabonit a vypadá to na déšť. Co teď?

Praktické nůžkové párty stany

Řešení je jen jedno – zajistit Vašim hostům kvalitní přístřešek ve formě zahradního altánu, do něhož se mohou v případě potřeby uchýlit a v němž naleznou potřebný azyl. Ideální pro tyto účely je zejména nůžkový párty stan, který je postavený doslova za pár minut, jak se ostatně můžete přesvědčit i v tomto videu: https://youtu.be/TS75qpHp6Is. Nemusíte proto párty stany dokonce ani stavět s předstihem. Jednoduše stačí je mít po ruce a rozložit operativně podle aktuální potřeby. A uspořený čas raději věnovat svým hostům.

Proč se tyto párty stany nazývají nůžkové?

Název vznikl podle tvaru speciální konstrukce těchto stanů, která vypadá jako několik spojených nůžek. Díky nim není problém nůžkový párty stan snadno a rychle rozložit a po skončení akce opět složit. Pro výrobu konstrukce nůžkových stanů se nejčastěji používají ocelové nebo hliníkové trubky, které stanu dodávají skvělou stabilitu a vysokou odolnost.

Široký výběr nůžkových párty stanů

Nejčastěji jsou dodávány kvalitní zahradní stany o velikosti 3×3 m, 3×6 m nebo 3×9 m. Záleží pouze na tom, kolik peněz chcete do nákupu nůžkových stanů investovat a kolik návštěvníků obvykle očekáváte. Na trhu jsou samozřejmě i mnohem větší stany o půdorysu 5×10 m nebo 6×12 m, se kterými už můžete bez obav vystrojit třeba menší svatbu.

Co se týká barevnosti, ani zde nebudete zklamáni. Na výběr je mnoho barevných variant nůžkových párty stanů, takže si snadno vyberete takový, který se bude ladit právě s Vaším exteriérem nebo typem pořádané akce. Nemusíte se dokonce omezovat ani na klasické jednobarevné párty stany. Vyzkoušejte stany s pruhovanou střechou nebo si na střechu a bočnice nechte natisknout vlastní emblém či logo na zakázku. Výzdoba nůžkového párty stanu závisí pouze na Vaší fantazii, tak toho využijte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.