Hledáte bydlení v Praze od zkušeného developera? Vsaďte na Finep!

Láká vás bydlení v Praze? Chcete se přestěhovat do některého z nově vznikajících pražských developerských projektů a užívat si klidného a spokojeného života bez nutností rekonstrukcí a zbytečných výdajů? V současné době vznikají na pražském území desítky nových developerských projektů od různých společností. Jestli ale vyžadujete maximální kvalitu, jistoty a komfort, doporučujeme vybírat zkušené a stabilní developery. Jednou z nejzkušenějších developerských společností na našem trhu je Finep.

Desítky realizovaných projektů a další ve fázi výstavby

Společnost Finep byla založena již v roce 1995a působí v ČR i na Slovensku. Hlavní specializací společnosti je právě trh v Praze. Za dobu svého působení již Finep na pražském území stihl realizovat desítky projektů. Některé z nich byly unikátní a dokonce byly oceněné prestižními architektonickými cenami. Domy a byty Praha od společnosti Finep jsou sázkou na jistotu.

azdomy.cz_finep.cz_01

Hlavní nabídku tvoří byty

Největší část nabídky nemovitostí společnosti Finep v Praze tvoří pochopitelně byty. Projekty bytových domů Finep jsou rozmístěny po celém území našeho hlavního města od centra až po okrajové části. U každého projektu se Finep maximálně snaží o originalitu dané stavby a její přirozenou eleganci. Domy Finep se stávají ozdobou městských částí, ale vždy zapadají svým stylem do stávající zástavby. Nové projekty jsou i ve fázi plánování a Finep již brzy představí nové byty na prodej Praha. Společnost nenabízí jen byty do osobního vlastnictví, ale i družstevní byty. Jaké jsou přednosti družstevního bydlení, se můžete podívat ZDE.

azdomy.cz_finep.cz_02

V nabídce najdete i rodinné domy

Pokud vám nevyhovuje bydlení v bytech, ale raději byste si užívali soukromí rodinného domu, i v této oblasti má Finep co nabídnout. V současné době jsou k mání rodinné domy ve dvou projektech. Prvním projektem jsou Rodinné domy Šterboholy II na Praze 10.

azdomy.cz_finep.cz_03

Druhý projekt bytových domů je na Praze 5 v unikátním komplexu Britská Čtvrť. Právě Britská Čtvrť je jedním z nejlépe hodnocených pražských projektů za poslední dekádu, která nově nabízí i domy na prodej v Praze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.