Potřebujete špičkovou silniční či průmyslovou váhu? Obraťte se přímo na výrobce!

Zabýváte-li se přepravou materiálů nebo podobnou činností, v rámci které je zapotřebí přesné vážení nákladů, pak jistě víte, že výběr silniční váhy není jen tak. To samé ostatně platí pro všechny segmenty vah napříč všemi obory. Přestože vážní zařízení nabízí poměrně dost prodejců, jen hrstka sortimentu rozumí a dokáže zajistit nadstandardní servis se vším všudy. K absolutní špičce patří česká výrobní společnost VÁHY – JAS s.r.o. Na trhu se pohybuje přes čtvrt století a zabývá se výrobou, prodejem, servisem a kalibrací.

Bezproblémový servis je klíčový

Ve firmě jde všechno hladce jen do doby, než přestanou fungovat důležitá zařízení. Vypoví-li službu silniční či průmyslová váha, dojde k neplánované odstávce a vy tratíte. A právě to je důvod, proč si váhu pořídit přímo od výrobce. Jediné, co budete řešit, je plánovaná údržba.

Svitavská společnost VÁHY – JAS si zakládá na profesionálním přístupu a vysoké kvalitě vážních systémů. Dodáním váhy spolupráce rozhodně nekončí a naopak se můžete spolehnout na plnohodnotný servis.

Odborníci ze společnosti VÁHY – JAS vám ušetří spoustu času a starostí, protože za vás pohlídají termíny pravidelného servisu a certifikace. Zároveň vám budou kdykoliv k dispozici a obratem vyřeší jakékoliv technické problémy, ke kterým při provozu váhy dojde.

Nabídka vážních systémů je široká

Český výrobce nabízí široké spektrum silničních vah, ale také systémy pro zemědělce, stavebníky, potravinářské subjekty a firmy z oblasti výkupu a prodeje. Silniční a průmyslové váhy od Váhy Jas jsou k mání s vážními programy a veškerým potřebným příslušenstvím v podobě indikátorů, snímačů zatížení, tiskáren, LED semaforů, automatických závor a přídavných displejů.

Další informace a přesné technické specifikace jednotlivých zařízení najdete na vahyjas.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.