Prodej a pronájem kvalitního lešení

Lešení Praha nabízí širokou nabídku produktů a zároveň zajišťuje řadu atraktivních služeb, jejichž součást utváří například montáž a demontáž pronajímaných konstrukcí, doprava či bezplatná konzultační a poradenská činnost. Veškeré produkty jsou na e-shopu poskytovány k pronájmu i prodeji, přičemž obě varianty lze jednoduše sjednat pomocí objednávkového formuláře. Na vybrané výrobky se vztahují mnohdy i lákavé akce.

Široká škála produktů

V bohaté nabídce firmy Lehmann Technik ČR s.r.o. lze spatřit širokou škálu kvalitních produktů. Patří mezi ně hydraulické plošiny, hliníková lešení, závěsné i šplhací lávky. Nespornou výhodou této firmy je dále fakt, že jako jediná v České republice poskytuje jedinečnou řadu schodišťových robotů, jejichž úkolem je přeprava těžkých předmětů do schodů. Pro lepší optickou vizualizaci zákazníka jsou na e-shopu Lehman.cz k dispozici u jednotlivých produktů fotografie.

Letitá tradice firmy

Od roku založení této společnosti uplynulo již dlouhých 23 let. Za ta léta se firmě podařilo sjednat celou řadu zahraničních i českých kontaktů, avšak za hlavního obchodního partnera lze považovat jedině holandskou firmu Custers Hydraulica B. V., jež poskytnutím generálního zastoupení pro ČR a SR společnosti značně přispěla. Společně s úspěšnými roky přibývají firmě i reference, v nichž se nalézají významné a velmi populární firmy.

Prvotřídní kvalita

Dlouhodobým cílem firmy Lehmann je co nejvíce ušetřit práci každého klienta, a proto vyrábí produkty zásadně kvalitního charakteru. Této skutečnosti docílila díky své profesionální činnosti v oblasti prodeje a pronájmu hliníkového lešení i hydraulických plošin. Výborná technická charakteristika je neodlučitelnou součástí nabízených výrobků, které lze zakoupit na internetových stránkách společnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.