Relax pro děti zajistí dřevěné pískoviště, dospělí si odpočinou u praktických vyvýšených záhonů

Pro většinu z nás je velmi pozitivní, když máme možnost zabořit ruce do hlíny, starat se o zahrádku, trávník, květiny, sázet, odplevelovat… Ostatně i podle odborníků je zahradničení velmi terapeutickou činností, která pomáhá odbourat stres.

I děti to mají podobně. U práce“, která je baví, relaxují. Dopřejte jim možnost zapomenout na televizi, tablet, telefon, a nabídněte jim pískovitě. Budou moct zapojit fantazii, hloubit, stavět, vozit z hromady na hromadu a užijí si mnoho zábavy.

Dřevěné vybavení na zahradu z chráněné dílny

U nás existuje chráněná dílna wood season, v níž vyrábí s láskou, precizností a velkým nasazením mnohé výrobky ze dřeva jak na zahradu, tak do interiéru. K zahradnímu programu patří dřevěná pískoviště, houpačky, zahradní domky, vyvýšené záhony a nábytek.

Dětem můžete koupit zmiňované dřevěné pískoviště v barevném nebo přírodním provedení z masivního borového dřeva. Po stranách má praktické sedáky a k ochraně před povětrnostními vlivy i znečištěním slouží víko nebo ochranná plachta. V nabídce je více tvarů, stačí si jen vybrat.

Kouzlo vyvýšených záhonů

Máte-li přání zkrášlit si zahradu květinovými záhony, ty vyvýšené vám to dokonale zajistí. Budou nepřehlédnutelnými body na každé zahradě. Skvěle fungují ale i k pěstování zeleniny a ovoce. Jsou velmi pohodlné pro starší nebo pohybově omezené osoby, které se ke klasickým záhonům špatně ohýbají, nebo si nemohou dřepnout nebo kleknout.

Vyvýšené záhony je možné osázet dříve než ty běžné, půda v nich je teplejší, než na políčku. V zimě dokonale promrznou a zbaví se škůdců i chorob. Vaše úroda bude díky vyvýšení chráněna před cizími „strávníky“, také se vám nebude rozrůstat do trávy a tráva do záhonu. I plevel bude méně ve srovnání s klasickým záhonem.
Více na woodseason.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.