Zařídit kancelář na míru vám pomohou kvalitní čeští dodavatelé

Hledáte spolehlivé prodejce kancelářského nábytku, kteří vám navrhnou kancelář jako celek? Sdělíte jim své představy, vyberete si vhodné židle, stoly a nábytkové doplňky z velmi široké nabídky. Domluvíte se na barevném sladění, pokládce koberců, žaluzií a všechno ostatní už necháte na nich. Svoji kancelář budete mít plně vybavenou coby dup.

Kancelářský nábytek K + V Interier s.r.o.

Velmi nadstandardní služby nabízí českobudějovická firma K + V Interier s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1995. Tito dodavatelé přijímají zakázky buď přímo na pobočce v Českých Budějovicích, nebo online po celé České republice. Poskytují velmi kvalitní kancelářský i bytový nábytek se všemi nezbytnými doplňky, bezplatnou úvodní konzultaci, a v případě realizace zakázky zaměření interiéru i 3D návrh také zdarma. Zajistí veškerý klasický, ale rovněž atypický kancelářský nábytek, o který budete mít zájem. Na místě provedou vlastní montáž spolu s nezbytným úklidem po odvedení práce. Nabídnou vám rovněž záruční a pozáruční servis v plném rozsahu, poskytnou náhradní díly a případné opravy.

Online 3D návrhář – zahrajte si na designéra!

Předběžnou představu o skladbě a ceně vybavení kanceláře si snadno uděláte, když si vytvoříte vlastní 3D návrh v partnerském online návrháři, který pracuje s nabídkou K + V Interier s.r.o. Zvolíte si tvar místnosti, základní stavební prvky, podle libosti přidáte potřebné kancelářské židle a ostatní nábytek. Okamžitě budete mít přehled o možnostech vašich prostor a konečně i o orientační ceně. Přesnější odhad vám posléze sdělí designér firmy, ve spolupráci s nímž dostanete kompletní návrh kanceláře na klíč. Po realizaci zakázky se vám cena návrhu odečte od celkové ceny za vybavení kanceláře. Kde jinde vám nabídnou za přijatelnou cenu tak široký sortiment sestávající z kvalitních židlí se synchronní mechanikou, kancelářských křesel, kovových skříní, vybavení šaten, kuchyněk, koberců, sedací soupravy, osvětlení, žaluzií a dalšího vybavení? Nechte si poradit od profesionálů, kteří zhmotní váš sen!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.